4 HYDRATE - SUPER HYDRATION FORMULA

Efektivní hydratace a doplnění vitamínů, minerálů, sacharidů a elektrolytů během sportovního výkonu.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Pro Nutrition
250 Kč
Kategorie: SPORTOVNÍ VÝŽIVA

Dáváte si při tréninku pořádně do těla? Potom nezapomínejte na správnou hydrataci těla a doplňování minerálů a živin, které potřebujete pro bezproblémové fungování těla. Při pocení o řadu z nich totiž přicházíte. Sáhněte proto po 4 Hydrate! S tímto výživovým doplňkem vám dehydratace během sportovního výkonu rozhodně nehrozí.

 

4 Hydrate je speciálně vytvořený tak, aby vám při intenzivní fyzické aktivitě dodal potřebné tekutiny, vitamíny, minerály a sacharidy. Díky tomu si udržíte perfektní výkon po celou dobu tréninku.

 

Pro koho je 4 Hydrate určený?

Tento produkt je ideální volbou pro celou škálu sportovců. Ať už chcete rozvíjet svalovou hmotu, věnujete se atletice nebo sportujete s velkým úsilím, 4 Hydrate bude váš nepostradatelný parťák.

 

Jaké jsou výhody 4 Hydrate:

Nejdůležitější výhodou tohoto doplňku je schopnost doplnit zásoby těla všemi vitamíny, minerály, sacharidy a elektrolyty, jež jsou nepostradatelné k efektivní činnosti a udržení vysoké úrovně fyzického výkonu během tréninku.

 

Sacharidy navíc pomůžou zvýšit vaši energetickou hladinu a vitalitu. Zůstanete tak ve střehu a únava si na vás jen tak nepřijde.

 

Různorodý obsah vitamínů, jako jsou A, C, B6, B12 nebo B2, výrazně přispěje k posílení vašeho imunitního systému, což se nepochybně hodí vždy a každému.

 

 

Hydratujte své tělo efektivně. Vsaďte na 4 Hydrate a doplňujte vitamíny, minerály a další látky, které vám zajistí skvělý výkon po celou dobu intenzivního tréninku. S ním vypijete vše, co potřebujete.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu