4 RECOVER

Intenzivní trénink si zaslouží intenzivní regeneraci. Obzvláště, když tak zvýšíte i svou sílu, vytrvalost a výkon.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Pro Nutrition
280 Kč
Kategorie: SPORTOVNÍ VÝŽIVA

Dali jste si pořádně do těla a hledáte ideálního parťáka na urychlení regenerace těžce namožených svalů? Výživový doplněk 4 Recover je přesně to, co hledáte. Vypijte ho ihned po intenzivním tréninku – výrazně zkrátí dobu zotavení svalových vláken a pomůže napravit poškozené tkáně. K zahození ale rozhodně není ani zvýšení síly, vytrvalosti a energie.

 

4 Recover spojuje pečlivě vybrané ingredience, které působí synergicky a vzájemně se podporují. Kombinuje komplexní sacharidy, glutamin, BCAA aminokyseliny, minerály a řadu vitamínů. Dodá tak svalům veškeré živiny, které jsou potřebné nejen pro regeneraci, ale také pro růst svalové hmoty. Díky elektrolytům vám navíc pomůže účinně hydratovat jak během tréninku, tak i na jeho konci – což významně ovlivní váš výkon a výsledky. Podporuje metabolické procesy v těle a jeho celkové zdraví. Dokáže posílit imunitní systém.

 

Pro koho je 4 Recover určený?

Výživový doplněk 4 Recover je vynikající volbou pro všechny sportovce, kteří si chtějí vymakat pořádné svaly. Je úplně fuk, jestli jste profík, nebo začátečník. Jeho výhody pocítí každý.

 

Jaké jsou výhody 4 Recover:

Největší výhodou je schopnost urychlit regeneraci poškozených vláken a svalových buněk po značné fyzické námaze. Perfektně stimuluje transport bílkovin, aminokyselin a dalších živin přesně tam, kde jsou potřeba.

 

Díky obsahu uhlohydrátů a aminokyselin vám pomůže obnovit energetické rezervy těla, čímž zvýší výkon během tréninku.

 

Pestrá škála vitamínů a minerálů posílí vaši obranyschopnost.

 

 

Dejte do tréninku všechno a do následného zotavení ještě víc. Vyplatí se to!

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu