4 X-TRAIN

Potřebná výživa pro růst svalů a jejich správnou regeneraci. Prokrví tělo, zvýší energii a výkon v posilovně.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Objednáno Zvolte variantu
Značka: Pro Nutrition
400 Kč
Kategorie: Proteiny
1 dávka: 20,- Kč
protein: 50 %

Budujete si svalovou hmotu? Pak vám nesmí chybět pořádná výživa, které vám s radostí v úmorném snažení pomůže. 4 X-Train je komplexní výživový doplněk, který maximálně podpoří růst svalů, zvýší hladinu energie během tréninku, urychlí potřebnou regeneraci a posílí imunitní systém. To zní hodně dobře, co?

 

4 X-Train je vyrobený na základě pokročilé a inovativní receptury. Kombinuje pestrou škálu ingrediencí, jako jsou: bílkoviny, glutamin, BCAA aminokyseliny nebo arginin. Svalovým buňkám tak dodá živiny, které mají silný dopad na objem svalů. Díky argininu se navíc zlepší prokrvení těla a zvýší se váš výkon v posilovně.

 

Pro koho je 4 X-Train určený?

Chcete pořádně nabušené svaly? Potom je tento doplněk stravy přesně to, co hledáte. Je vhodný pro jakéhokoli sportovce, co chce rozvíjet svalovou hmotu.

 

Začátečníkům pomůže urychlit proces zvětšování objemu svalů.

 

Zkušeným sportovcům napomůže zvýšit energii a vitalitu během tréninku.

 

Jaké jsou výhody 4 X-Train:

Hlavní výhoda se skrývá v izolátu syrovátkové bílkoviny a koncentrátu, které obsahuje. Právě oni urychlují proces syntézy bílkovin v těle a hrají důležitou roli ve vývoji a růstu svalů.

 

Aminokyseliny naopak oceníte při regeneraci svalových vláken po cvičení.

 

Arginin stimuluje a prokrvuje tělo. Zajišťuje dodávku kyslíku, bílkovin a dalších živin do svalové tkáně a pomáhá zvyšovat sílu, energii a vytrvalost během tréninku.

 

Radost vám udělá i obsažený glutamin, který pomůže omezit, nebo dokonce eliminovat úbytek svalové tkáně v těle. Mimo to ale posílí imunitní systém.

 

 

Podpořte své snažení v posilovně opravdu nadupanou výživou. S 4 X-Train dosáhnete skvělých výsledků!

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu