Pronutrition.cz - internetový obchod se sportovní výživou jsme založili v roce 2006. V té době jsme používali adresu www.suplement.cz. Po seznámení se trhem a požadavky zákazníků, jsme vyprofilovali obchod ke značce Pro Nutrition. Zaujala nás kvalita a chuť, v neposlední řadě i ta skutečnost, že se jedná o evropského výrobce. Tehdy jsme začali používat i adresu www.pronutrition.cz. Proto nás najdete na obou adresách.

Produkty Pro Nutrition se prodávají např. v USA, Švédsku, Švýcarsku, Itálii, Řecku, Portugalsku, Maďarsku, Slovensku, Moldávii, Rumunsku, Ukrajině, Bulharsku atd…

 

 

Výrobce Pro Nutrition Impex srl je držitelem ISO 9001:2001. Výrobky Pro Nutrition podléhají neustálé kontrole a vývoji. Jsou vyráběny ze surovin renomovaných výrobců, kteří zaručují nejvyšší kvalitu produktů.

Společnost PRO NUTRITION potvrzuje, že uvedené výrobky jsou vyráběny v souladu s předpisy o ochraně zdraví Evropské Unie a jsou volně prodávány v zemích Evropské Unie, v souladu se svými stanovami.

Žádné chemikálie, hormony ani steroidy nebo toxické látky se  při výrobě značkových výrobků PRO NUTRITION nepoužívají.

Výrobce potvrzuje, že ve výživě PRO NUTRITION není žádná dopingová látka zařazena do seznamu WADA (Světová antidopingová agentura).

Výrobce konstatuje, že suroviny a základní materiály potřebné pro výrobu výživy, nepotřebují žádné označení, pokud jde o nařízení EU No.1829/2003 a No.1830/2003 o geneticky modifikovaných potravinách (GMO). To platí i pro nařízení  No.258/97 o nových potravinách a nových složkách potravin.

Firma prohlašuje, že zařízení, vybavení, suroviny, zpracování a postupy balení splňují požadavky ISO a HACCP standardů.

PRO NUTRITION prohlašuje, že suroviny na bázi mléka použité při výrobě výživy PRO NUTRITION  jsou bez bovinní spongiformní encefalopatie (BSE).

Čekejte prosím