AMINO BCAA

Obsahuje 3 esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (leucin, isoleucin a valin) v optimálním poměru 2: 1: 1

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Pro Nutrition
170 Kč
Kategorie: Aminokyseliny

Doplněk stravy obsahující tři esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (leucin, isoleucin a valin) v optimálním poměru 2: 1: 1.

Svalové tkáně jsou tvořeny dvěma typy bílkovin, aktinem a myosinem, přičemž hlavními složkami jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA). Esenciální aminokyseliny L-leucin, L-izoleucin a L-valin jsou důležité, protože tělo je neumí syntetizovat. 

Kombinace těchto tří aminokyselin představuje asi 35% esenciálních aminokyselin obsažených ve svalových proteinech. Když nastane fyzická zátěž, začne organismus zpracovávat bílkoviny a "konzumovat" BCAA, aby kompenzoval nedostatečné zdroje energie. Ve skutečnosti mohou být hladiny BCAA v krvi sníženy až o 20% kvůli intramuskulární spotřebě BCAA.

Doplněním BCAA se tak zvyšuje koncentrace dostupných surovin pro tvorbu bílkovin, což zase přispívá k růstu a udržování svalové hmoty ak udržení zdraví kostního systému.

doporučení

Produkt je určen pro osoby, které se intenzivně pohybují, aby zvýšily svalovou hmotu a výkonnost.

Mohou je použit ti, kteří chtějí poskytnout svalům bohatý zdroj esenciálních aminokyselin.  

Přispívá

- syntéze proteinů ve svalech;

- předcházení degradaci svalů udržováním optimální hladiny glykogenu;

- zvýšení fyzické síly a energetické úrovně;

- zvýšení a udržování svalové hmoty.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu