O nás

O nás

Kdo jsme a co pro vás děláme

Za internetovým obchodem Pro Nutrition Czech se skrývá nadšený sportovec, který vám přináší kvalitní sportovní výživu a doplňky stravy značky Pro Nutrition. Ta se velké oblibě těší nejen v Rumunsku, naší domovině či na Slovensku, ale také v USA, Švýcarsku, Portugalsku, Maďarsku, Itálii, Řecku a mnoha dalších zemích.

 

Není se čemu divit. Výborně chutná a dodá vám veškeré živiny, které jsou při aktivním pohybu a fyzické zátěži pro tělo naprosto nezbytné. Navíc perfektně podpoří spalování tuků, tvorbu svalové hmoty či regeneraci po náročném tréninku.

 

Na našem e-shopu však kromě skvělých suplementů najdete i vitamíny a minerály, které ke sportu, fyzické aktivitě a zdravému životnímu stylu také neodmyslitelně patří. Nezapomínejte je tedy pravidelně doplňovat a dopřát svému tělu vše, co potřebuje.

 

 

Proč zvolit značku Pro Nutrition?

 • Protože v široké škále produktů značky Pro Nutrition najdete to nejlepší na trhu.
 • Výrobce do nich totiž vkládá bohaté odborné znalosti a více než 23 let zkušeností na rumunském i mezinárodním trhu.
 • Při výrobě produktů sportovní výživy i doplňků stravy využívá klasické a ověřené receptury.
 • Zároveň se ale zaměřuje na jejich neustálý vývoj a zdokonalování.
 • Veškeré produkty navíc vyrábí ze surovin světově uznávaných výrobců, kteří zaručují nejvyšší kvalitu výsledného výrobku.
 • Při výrobě nepoužívá žádné hormony, steroidy, chemikálie či toxické látky. Vše je tedy v souladu s předpisy Evropské Unie o ochraně zdraví.
 • Pro udržení vysokého standardu kvality výrobků využívá výrobce v technologickém procesu i při testování zařízení nejnovější generace.
 • Výrobky Pro Nutrition prochází pravidelným testováním a kontrolou, aby uživatelům dodávaly opravdu jen to nejlepší.

 

Kulturistika a fitness

Značka Pro Nutrition je oficiálním partnerem a sponzorem rumunského týmu kulturistiky a fitness. Zároveň také spolupracuje s více než 50 sportovci z různých oblastí, osobními trenéry a odborníky na výživu, kteří věří v efektivitu, funkčnost a spolehlivost jejich produktů.

 

Pokud tedy chcete dosahovat svých sportovních cílů jednodušeji, stejně jako četní národní a světoví mistři světa v kulturistice a fitness, důvěřujte sportovní výživě a doplňkům stravy značky Pro Nutrition i vy.

 

Kdo se skrývá za značkou Pro Nutrition?

Za značkou Pro Nutrition stojí evropský výrobce PRO NUTRITION IMPEX SRL. Tato společnost je certifikována DNV GL - Business Assurance se systémem managementu kvality dle SR EN ISO 9001: 2015 a systémem bezpečnosti potravin HACCP.

 

Jejich výrobky navíc splňují všechny evropské normy:

 • Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 852/2004 o hygieně potravin.
 • Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům.
 • Nařízení komise (EU) č. 432/2012 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

 

 

Můžete si tak být jisti, že produkty Pro Nutrition skutečně patří mezi nejlepší produkty na trhu.

 

Chce pomoct s výběrem? Poradíme vám

Nejste si úplně jistí, který suplement je pro vás ten pravý? Obraťte se na nás. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodné sportovní výživy či doplňku stravy, abyste co nejlépe dosáhli požadovaného cíle, a zároveň doplnili tělu všechny důležité látky.

 

Zpět do obchodu