Výměna a vrácení zboží

Zakoupené zboží vám nevyhovuje nebo nesplňuje vaše požadavky? Nevadí. V zákonné 14denní lhůtě od data převzetí zásilky ho můžete vrátit nebo vyměnit za jiný produkt, který vám bude vyhovovat lépe.

  

Výměna zboží

 Jestliže vám zakoupený produkt z nějakého důvodu nevyhovuje a chcete ho vyměnit za jiný, kontaktujte nás a domluvíme se na dalším postupu. Produkt však zašlete v původním obalu na níže uvedenou adresu nejpozději v 14denní lhůtě od převzetí zásilky.

 

Nezapomeňte přiložit kopii dokladu o nákupu a připsat, že se jedná o výměnu zboží, a uveďte konkrétní produkt, za který jej chcete vyměnit.

 Zaslané zboží na výměnu nesmí být poškozené nebo použité.

 

 

Vrácení zboží

 Pokud jste po obdržení zakoupeného produktu zjistili, že ho nechcete nebo nesplňuje vaše požadavky, obraťte se na nás a domluvíme se na dalším postupu. Zboží však zašlete v původním obalu na níže uvedenou adresu nejpozději do 14 dnů od jeho převzetí.

 

Nezapomeňte přiložit kopii dokladu o nákupu a připsat, že se jedná o vrácení zboží. Uveďte na ni čitelně číslo vašeho bankovního účtu, kam vám uhrazenou částku za vrácené zboží zašleme nejpozději do 14 dnů od přijetí.

 

Vrácený produkt nesmí být nijak poškozený nebo použitý. Jakmile bude jakkoli poničený a sníží se tím jeho hodnota, budeme nuceni vám tento rozdíl odečíst od původní ceny zakoupeného zboží.

  

Adresa pro vrácení či výměnu zboží

Nevyhovující zboží zašlete na adresu:    

PRO N services CZ s.r.o.

Kramolna 108

547 01 Náchod

Zpět do obchodu