BCAAs 5000 Liquid

Ideální doplněk stravy pro sportovce, co chtějí nabrat svaly a pořádně je vyživit kvalitními aminokyselinami BCAA a podpořit své snažení pořádnou dávkou vitamínu B6.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Značka: Pro Nutrition
162 Kč 320 Kč od 162 Kč
Kategorie: Aminokyseliny

Jste nadšený sportovec, co si jde tvrdě za svým cílem? Potom jistě víte, že bez kvalitních aminokyselin to nejde. Proč? Protože skvěle podporují růst svalové hmoty, chrání ji před poškozením a nechtěnou ztrátou v důsledku stresu nebo při redukční dietě.

 

Jelikož je nám jasné, že chcete růst svalů spíše podpořit než o ně přijít, máme pro vás ideální kombinaci: BCAAs 5000 LIQUID je tekutý potravinový doplněk v ampulích, který vám dodá 5 000 mg vyvážené směsi esenciálních aminokyselin L-leucin, L-izoleucin a L- valin v poměru 2 : 1 : 1. To však není vše!

 

S BCAAs 5000 LIQUID dostanete i vysokou dávku vitaminu B6, který přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání. Navíc vám pomůže i při regulaci hormonální aktivity. To zní velmi dobře, že? Tak na nic nečekejte a pusťte se do budování pořádných svalů.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu