BETA GLUTAMINE

Tablety s vysokým obsahem L-Glutaminu, Beta Alaninu, vitamínu B6

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
365 Kč
Kategorie: Aminokyseliny
beta glutamine
Novinka

Speciální Beta Glutamin formule kombinuje 3 důležité složky, jmenovitě glutamin, beta-alanin a vitamín B6, z nichž každá hraje důležitou roli v procesu syntézy bílkovin v těle, regeneraci svalů a zvýšení vaší úrovně fyzického výkonu.

Beta Glutamin vám tak pomůže ke snadnějšímu a rychlejšímu rozvoji svalů, k radosti ze zvýšeného množství energie a také ke zkrácení doby rekonvalescence po náročném tréninku.

Navíc tento produkt díky glutaminu ve svém složení přispěje i k posílení vašeho imunitního systému, zatímco beta-alanin, další důležitá složka doplňku, zvýší hladinu karnosinu v krvi a maximalizuje odolnost vašeho těla. k fyzické námaze.

Jaké výhody má beta glutamin?

  1. Jeho schopnost zlepšit proces syntézy bílkovin ve svalové tkáni, což bude mít silný vliv na objem, definici a regeneraci vašich svalů.
  2. Jeho pozitivní vliv na vaši úroveň fyzického výkonu je z velké části způsoben beta-alaninem, složkou, která zvýší koncentraci karnosinu v krvi a tím podpoří zvýšení vaší síly a vytrvalosti.
  3. Přispívá také k udržení a posílení vaší svalové hmoty, zastavuje úbytek svalové tkáně a podporuje její zdravý a harmonický vývoj.

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu