FERMENTED L- LEUCINE

FERMENTED L-LEUCINE je práškový potravinový doplněk z esenciální aminokyseliny L-leucin, jež je nezbytnou BCAA aminokyselinou pro správnou výživu svalů.

HMOTNOST
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Objednáno
Značka: Pro Nutrition
310 Kč
Kategorie: Aminokyseliny

Aminokyseliny jsou základním stavebním kamenem svalů, potažmo celého těla, proto jsou nedílnou součástí sportovní výživy každého nadšeného sportovce, co chce podpořit růst svalů a zároveň je i chránit před možným poškozením při nadměrné zátěži.

 

FEMRENTED L-LEUCINE je práškový potravinový doplněk obsahující esenciální aminokyselinu L-leucin, který je získaný mikrobiálním fermentačním procesem. Pro lidské tělo je nezbytnou BCAA aminokyselinou. Zastupuje celých 8 % aminokyselin ve struktuře proteinů (bílkovin) a je tak čtvrtou nejdůležitější aminokyselinou z hlediska koncentrace v tkáni kosterního svalstva. Nezapomeňte ji tedy pravidelně doplňovat a dopřávat svým svalům kvalitní výživu.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu