FERMENTED L- LEUCINE

FERMENTED L-LEUCINE je práškový potravinový doplněk z esenciální aminokyseliny L-leucin, jež je nezbytnou BCAA aminokyselinou pro správnou výživu svalů.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Pro Nutrition
310 Kč
Kategorie: Aminokyseliny
250 g: 83 dávek à 3,70 Kč

Aminokyseliny jsou základním stavebním kamenem svalů, potažmo celého těla, proto jsou nedílnou součástí sportovní výživy každého nadšeného sportovce, co chce podpořit růst svalů a zároveň je i chránit před možným poškozením při nadměrné zátěži.

 

FEMRENTED L-LEUCINE je práškový potravinový doplněk obsahující esenciální aminokyselinu L-leucin, který je získaný mikrobiálním fermentačním procesem. Pro lidské tělo je nezbytnou BCAA aminokyselinou. Zastupuje celých 8 % aminokyselin ve struktuře proteinů (bílkovin) a je tak čtvrtou nejdůležitější aminokyselinou z hlediska koncentrace v tkáni kosterního svalstva. Nezapomeňte ji tedy pravidelně doplňovat a dopřávat svým svalům kvalitní výživu.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu