ZMA PRO
Výrobek si prohlíží 4 lidí.

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu a temnu a mimo dosah dětí.

Hořčík, zinek a vitamin B6: správná trojka v boji proti únavě a vyčerpání, co navíc skvěle posiluje imunitní systém a reguluje hormonální aktivity v těle.


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
90 cps

(Skladem)
220 Kč

Správná hladina minerálů a vitamínů v těle je velmi důležitá nejen pro sportovce, to je jasné… U hořčíku a zinku to však platí o to více. Vyplavují se z těla potem a často jich tak bývá nedostatek. V doplňku stravy ZMA PRO najdete oba tyto minerály, které navíc doplní neméně úžasný vitamin B6. Tato správná trojka je skvělé kombo pro dospělé, co vás zbaví únavy, zlepší kvalitu spánku a posílí imunitní systém.

 

Hořčík ovlivňuje na 400 biochemických reakcí v těle. Podílí na správném trávení sacharidů a snižuje výskyt křečí. Je proto potřeba ho pravidelně doplňovat, obzvláště při psychickém a fyzickém vypětí.

 

Největším benefitem zinku je optimalizace poměru katabolických hormonů k anabolickým, čímž vám usnadní nabírání svalové hmoty i v případě hormonální nerovnováhy.

 

Vitamín B6 se rozhodně také nenechá zahanbit. Přispívá k regulaci hormonální aktivity a podílí se na metabolismu aminokyselin. Stejně jako hořčík a zinek snižuje míru únavy a vyčerpání a posiluje imunitní systém.

Nutriční hodnoty 3 cps
HOŘČÍK 400 mg (107% *)
ZINEK 20 mg (200% *)
VITAMIN B6 11 mg (786% *)
* Doporučená denní dávka

Trimagnesium citrát, citrát zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6)

Obal tobolky: želatina, barvivo (oxid titaničitý)

Užívejte denně 3 tobolky doplňku ZMA PRO, vždy 30–60 minut před spaním.
pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím