BODY FLEX

Účinný kolagenový doplněk, který vás zbaví bolestí kloubů a posílí chrupavky, vazy i šlachy.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Pro Nutrition
220 Kč
Kategorie: Kloubní výživa
60 kapslí: 30 dávek à 7,33 Kč

Dopřejte svým kloubům tu nejlepší péči a hýbejte se bez bolestí! Body Flex je účinný výživový doplněk, který vám pomůže posílit chrupavky, vazy a šlachy, a navíc sníží nebo dokonce úplně odstraní nepříjemné bolesti kloubů – a to během tréninku i mimo něj.

 

Tento inovativní produkt vytvořený podle složité a pokročilé receptury skvěle kombinuje vlastnosti hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové. Díky tomu vám pomůže zvýšit pohyblivost a flexibilitu při cvičení, a zároveň sníží riziko zranění při náročnějších cvicích.

 

Body Flex perfektně posílí šlachy a vazy, takže si budete užívat trénink či jiný pohyb bez omezujících bolestí kloubů. Pozitivně však působí nejen na mobilitu, ale také na pružnost pokožky, což zajisté ocení nejen ženy.

 

Pro koho je Body Flex nepostradatelný?

Ochranu, posílení a regeneraci kloubů a vazů si může dopřát úplně každý. Body Flex je ideální volbou pro ženy i muže, zkušené sportovce i začátečníky, nebo dokonce pro jedince, kteří pravidelnému pohybu až tak moc neholdují.

 

Jaké jsou výhody Body Flex:

Vzhledem ke zvýšenému příjmu hydrolyzovaného kolagenu je nepopíratelnou výhodou tohoto doplňku výrazná podpora regenerace a posílení chrupavek a kostí v těle – rychle a efektivně posílí jejich strukturu.

 

Kyselina hyaluronová navíc napomáhá stimulovat a podporovat proces syntézy kolagenu v kůži a kloubních tkáních. Současně v nich podporuje i absorpci vody a revitalizuje jak klouby, tak i pokožku. Může tak výrazně přispět ke snížení či odstranění vrásek a značně zvýšit pružnost pokožky.

 

 

Myslete na své klouby a nenechte se omezovat v pohybu. Podpořte svou mobilitu i pružnost s Body Flex.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu