GO 4 FLEX

Účinná a opravdu výkonná výživa pro vaše klouby, která je ochrání, vyživí a urychlí jejich regeneraci.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Skladem
Značka: Pro Nutrition
295 Kč
Kategorie: Kloubní výživa
100 kapslí: 50 dávek à 5,90 Kč

Dopřáváte svým kloubům pořádnou výživu? Ne?! Tak to koukejte urychleně napravit. Bez ní totiž budou časem trpět nejen vaše klouby, ale hlavně vy. Předejděte tomu včas a chraňte své klouby.

 

S výživovým doplňkem stravy Go-4-Flex, který obsahuje unikátní kombinaci účinných látek pro zdraví a správné fungování kloubů, jim dodáte přesně to, co potřebují. Jedinečná směs čtyř hlavních ingrediencí (glukosaminu, chondroitinu, MSM a kurkuminu) doslova povyšuje tento produkt na pozici nepostradatelného pomocníka při udržování elasticity a pružnosti kloubů, při jejich rekonvalescenci po traumatech či mechanických otřesech a také při běžné činnosti svalového a kostního systému.

 

► Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát dodávají šlachám a chrupavkám potřebné živiny, a přispívají tak k udržení normální struktury a pohyblivosti kloubů.

► MSM (methylsulfonylmethan) urychluje syntézu kolagenu v těle, podporuje zdravou kůži, vlasy, nehty a měkké tkáně.

► Kurkumin působí jako silný antioxidant a má protizánětlivé účinky. Hraje tak důležitou roli při snižování zánětu a zrychlení zotavení.

 

Jak sami vidíte, s pomocí doplňku Go-4-Flex získáte nejen skvělou výživu a ochranu pro své klouby, čímž zvýšíte svou pohyblivost a snížíte nepohodlí, ale značně podpoříte i regeneraci a vyhnete se případným zraněním během tréninku v posilovně i mimo ni. To prostě musíte mít!

 

Jaké jsou výhody Go-4-Flex:

  • Chrání a vyživuje klouby.
  • Udržuje normální strukturu a pohyblivost kloubů.
  • Dopřeje vám snadnější pohyb.
  • Posiluje klouby a snižuje riziko zranění.
  • Urychluje regeneraci kloubů.
  • Přispívá ke snížení bolesti a zánětů kloubů.
  • Usnadňuje a zrychluje rekonvalescenci při úrazech.
  • Má pozitivní vliv na zdraví kůže, vlasů, nehtů a měkkých tkání.

 

Pro koho je Go-4-Flex určený?

Tento výživový doplněk je vhodný pro všechny. Bez rozdílu věku či fyzické aktivity. Perfektním parťákem bude pro zkušené sportovce, začátečníky i lidi, kteří utrpěli nějaké zranění nebo mají problémy s pohyblivostí. Využít ho může opravdu úplně každý, kdo se chce snadněji pohybovat, zbavit se bolesti a předcházet zraněním.

 

Kdy a jak produkt Go-4-Flex konzumovat?

Ideální čas pro konzumaci výživového doplňku Go-4-Fex je ráno a večer, kdy užíváte vždy 2 tablety samostatně nebo společně s jinými potravinami, a to nejlépe po dobu 4 až 6 týdnů.

Zpět do obchodu