CREATINE 1000

Dodejte svým svalům energii ve formě kvalitních kapslí kreatin monohydrátu a buďte výkonnější, silnější a nadupanější.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Pro Nutrition
170 Kč
Kategorie: Kreatiny

Chcete zlepšit svůj výkon během tréninku? Potom sáhněte po Creatine 1000 –  nejoblíbenějším doplňku stravy mezi sportovci. Nejenže má vliv na nárůst svalové hmoty a zvýšení síly, ale navíc zkracuje dobu regenerace. Mimo to má také mnoho zdravotních výhod a je považován za jeden z nejbezpečnějších doplňků.

 

Kreatin je látka, která se běžně vyskytuje ve svalové tkáni a napomáhá svalům produkovat energii během vysoce intenzivního tréninku. Pokud ale budete užívat Creatine 1000, zvýšite ještě o to víc hladinu kreatinu ve svalech, a tím se zvýší i množství energie ve formě ATP. Vy tak budete podávat naprosto epesní výkon.

 

Pro koho je CREATINE 1000 určený?

Doporučuje se sportovcům, kteří pravidelně cvičí s vysokou intenzitou, dávají si pořádně do těla a kromě perfektního výkonu chtějí i silnější svaly.

 

Jaké jsou výhody doplňku CREATINE 1000:

  • Pomáhá získávat více energie a vytrvalosti během tréninku.
  • Urychluje regeneraci a nárůst svalové hmoty.
  • Zvyšuje sílu při intenzivním cvičení.
  • Stimuluje sekreci anabolických hormonů.
  • Zvyšuje úroveň hydratace buněk, což má vliv na zvětšení objemu svalů.
  • Snižuje odbourávání bílkovin.

 

Nepochybujeme o tom, že ze sebe chcete dostat maximum a být čím dál lepší, výkonnější a nadupanější. Creatine 1000 ve formě vysoce kvalitních kapslí kreatin monohydrátu je skvělou volbou, jak toho docílit. Pojďte do něj!

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu