CREATINE 1000

Dodejte svým svalům energii ve formě kvalitních kapslí kreatin monohydrátu a buďte výkonnější, silnější a nadupanější.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Pro Nutrition
170 Kč
Kategorie: Kreatiny
60 kapslí: 20 dávek à 8,50 Kč

Chcete zlepšit svůj výkon během tréninku? Potom sáhněte po Creatine 1000 –  nejoblíbenějším doplňku stravy mezi sportovci. Nejenže má vliv na nárůst svalové hmoty a zvýšení síly, ale navíc zkracuje dobu regenerace. Mimo to má také mnoho zdravotních výhod a je považován za jeden z nejbezpečnějších doplňků.

 

Kreatin je látka, která se běžně vyskytuje ve svalové tkáni a napomáhá svalům produkovat energii během vysoce intenzivního tréninku. Pokud ale budete užívat Creatine 1000, zvýšíte ještě o to víc hladinu kreatinu ve svalech, a tím se zvýší i množství energie ve formě ATP. Vy tak budete podávat naprosto epesní výkon.

 

Pro koho je CREATINE 1000 určený?

Doporučuje se sportovcům, kteří pravidelně cvičí s vysokou intenzitou, dávají si pořádně do těla a kromě perfektního výkonu chtějí i silnější svaly.

 

Jaké jsou výhody doplňku CREATINE 1000:

  • Pomáhá získávat více energie a vytrvalosti během tréninku.
  • Urychluje regeneraci a nárůst svalové hmoty.
  • Zvyšuje sílu při intenzivním cvičení.
  • Stimuluje sekreci anabolických hormonů.
  • Zvyšuje úroveň hydratace buněk, což má vliv na zvětšení objemu svalů.
  • Snižuje odbourávání bílkovin.

 

Nepochybujeme o tom, že ze sebe chcete dostat maximum a být čím dál lepší, výkonnější a nadupanější. Creatine 1000 ve formě vysoce kvalitních kapslí kreatin monohydrátu je skvělou volbou, jak toho docílit. Pojďte do něj!

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu