CLA

CLA je perfektní podpora při hubnutí a rýsování svalů.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Pro Nutrition
180 Kč
Kategorie: Spalovače
100 kapslí: 100 dávek à 1,70 Kč

Nadbytečná kila vás už ani trochu nebaví? Zatočte s nimi a pošlete je konečně do krajních mezí. CLA neboli konjugovaná kyselina linolová vám s tím mile ráda pomůže. Efektivně a spolehlivě!

 

CLA je esenciální mastná kyselinu, kterou lidské tělo potřebuje, aby fungovalo tak, jak má. Samo si ji ale nevytvoří. Získat ji můžete pouze ze stravy nebo pomocí výživových doplňků, které jsou čím dál oblíbenější. Není divu, protože právě díky nim účinně rozproudíte metabolismus, odbouráte tuky a snížíte svou váhu.

 

Jako podpora při hubnutí je tedy CLA k nezaplacení. Pokud se navíc snažíte nabrat svalovou hmotu a své tělo pořádně zpevnit silovým tréninkem, pomůže vám vymakané svaly pěkně vyrýsovat. A jen tak mimochodem zlepší i váš výkon.

 

Pro koho je/není CLA určený?

Každému, kdo chce se sebou, potažmo se svojí postavou, něco dělat – zhubnout, nabrat svaly a cítit se fit ve svém těle. Bonusem je samozřejmě i lepší výkon a síla při tréninku.

 

Suplementům CLA by se však měli vyhnout lidé s cukrovkou, metabolickým syndromem a poruchami srážlivosti krve. Stejně tak tento suplement neužívejte alespoň 2 týdny před plánovanou operací.

 

Jaké jsou výhody doplňku CLA:

  • Pomáhá při hubnutí.
  • Svaly jsou viditelnější a vyrýsovanější.
  • Zrychluje metabolismus.
  • Zvyšuje fyzickou sílu a svalovou hmotu u lidí, kteří se věnují silovému tréninku.
  • Má antioxidační účinek.
  • Snižuje cholesterol a triglyceridy v těle.

 

Co víc si přát…

 

Jděte do něj a zbavte se nevzhledných kil, která vás zbytečně drží při zemi. S CLA je hubnutí radost.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu