I.FIT

Přírodní pomocník na hubnutí, co vás zbaví tuků, udrží optimální hmotnost a navodí příjemnou náladu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Pro Nutrition
230 Kč
Kategorie: Spalovače
60 kapslí: 60 dávek à 3,80 Kč

Chcete-li zamávat s nadbytečnými kily a odeslat nechtěné tuky do patřičných mezí, je potravinový doplněk I.FIT tím správným pomocníkem. Tento produkt je určen pro dospělé, kteří chtějí zhubnout a nebo si dát pořádnou detoxikaci organismu. S ním dosáhnete nebo si udržíte optimální tělesnou hmotnost.

 

Ptáte se jak? Jednoduše… V tobolkách se totiž skrývají pečlivě vybrané přírodní bioaktivní složky, které působí synergicky a stimulují tak organismus, regulují chuť k jídlu a navíc zlepšují celkovou pohodu.

 

  • Extrakt zelené kávy Coffea Arabica L. působením kyseliny chlorogenové stimuluje metabolismus. Snižuje absorpci glukózy v tenkém střevě a uvolňování glukózy z jater do krve. Výsledkem je, že tělo spotřebovává tuk místo sacharidů pro energii, což vede ke ztrátě tělesného tuku.

 

Zelené (surové) kávové boby jsou známé svým silným detoxikačním účinkem, ale mají také vlastnosti, které urychlují spalování nadbytečného tělesného tuku a jsou skvělým doplňkem jakékoli stravy pro hubnutí.

 

  • Extrakt z malinového ovoce Rubus Ideus působením ketonů snižuje chuť k jídlu. Malinové ketony ovlivňují metabolismus pomocí dvou mechanismů a zvyšují hladinu dvou hormonů: norepinefrinu a adiponektinu, které se účastní procesu odbourávání tuků a kontroly chuti k jídlu.

 

  • Houbový extrakt z Reishi Ganoderma Lucidum detoxikuje. Reishi obsahuje více než 200 aktivních mikroelementů, z nichž nejdůležitější jsou polysacharidy, ganoderové kyseliny, organické germanium, adenosin, aminokyseliny a proteiny.

 

Doplněk stravy I.FIT tedy přispívá k:

  • snížení absorpce glukózy ve střevě,
  • spalování tuků (nikoli sacharidů),
  • stimulaci metabolismu,
  • ochraně buněk před oxidačním stresem,
  • snížení chuti k jídlu,
  • zlepšení vitality a celkové pohody.

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu