4 RECOVER

Intenzivní trénink si zaslouží intenzivní regeneraci. Obzvláště, když tak zvýšíte i svou sílu, vytrvalost a výkon.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Pro Nutrition
280 Kč
Kategorie: SPORTOVNÍ VÝŽIVA
1 dávka: 11,20 Kč

Dali jste si pořádně do těla a hledáte ideálního parťáka na urychlení regenerace těžce namožených svalů? Výživový doplněk 4 Recover je přesně to, co hledáte. Vypijte ho ihned po intenzivním tréninku – výrazně zkrátí dobu zotavení svalových vláken a pomůže napravit poškozené tkáně. K zahození ale rozhodně není ani zvýšení síly, vytrvalosti a energie.

 

4 Recover spojuje pečlivě vybrané ingredience, které působí synergicky a vzájemně se podporují. Kombinuje komplexní sacharidy, glutamin, BCAA aminokyseliny, minerály a řadu vitamínů. Dodá tak svalům veškeré živiny, které jsou potřebné nejen pro regeneraci, ale také pro růst svalové hmoty. Díky elektrolytům vám navíc pomůže účinně hydratovat jak během tréninku, tak i na jeho konci – což významně ovlivní váš výkon a výsledky. Podporuje metabolické procesy v těle a jeho celkové zdraví. Dokáže posílit imunitní systém.

 

Pro koho je 4 Recover určený?

Výživový doplněk 4 Recover je vynikající volbou pro všechny sportovce, kteří si chtějí vymakat pořádné svaly. Je úplně fuk, jestli jste profík, nebo začátečník. Jeho výhody pocítí každý.

 

Jaké jsou výhody 4 Recover:

Největší výhodou je schopnost urychlit regeneraci poškozených vláken a svalových buněk po značné fyzické námaze. Perfektně stimuluje transport bílkovin, aminokyselin a dalších živin přesně tam, kde jsou potřeba.

 

Díky obsahu uhlohydrátů a aminokyselin vám pomůže obnovit energetické rezervy těla, čímž zvýší výkon během tréninku.

 

Pestrá škála vitamínů a minerálů posílí vaši obranyschopnost.

 

 

Dejte do tréninku všechno a do následného zotavení ještě víc. Vyplatí se to!

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu