TRIBULUS

Extrakt z plodů Tribulus Terrestris zvýší vaše libido i svalovou hmotu a urychlí regeneraci.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Do čtrnácti dnů
Značka: Pro Nutrition
240 Kč
Kategorie: Stimulanty a energizéry
1 kapsle: 4,- Kč

Považujete se za sportovce, děláte silová cvičení, jste fyzicky aktivní člověk nebo máte zájem o zdravý životní styl? Potom jisto jistě oceníte výhody extraktu z rostliny Tribulus Terrestris. Plody a kořeny této rostliny se pro své pozitivní účinky hojně využívaly už ve starověku a i dnes mají její výtažky své platné místo na výsluní. Obzvláště pánové si je budou vychvalovat až do nebe. ;-)

 

Nenechte se proto zdlouhavě pobízet a sáhněte po doplňku Tribulus hned teď. Díky obsahu extraktu z plodů Tribulus Terrestris s 60 % saponinů totiž zvyšuje hladinu luteinizačního hormonu (LH), který patří do rodiny gonadotropinů. Jejich uvolňování je řízeno uvolňováním hormonu známého jako GnRH. Zvýšená hladina luteinizačního hormonu navíc pomáhá regulovat produkci testosteronu.

 

Při užívání tak můžete spokojeně sledovat nejen narůstající úroveň svého libida a samozřejmě také svalstva, ale i rychlejší regeneraci po tréninku. To prostě chcete!

 

Jaké jsou výhody doplňku Tribulus:

  • Dokáže zvýšit hladinu testosteronu.
  • Podle studií zvyšuje libido u mužů i žen.
  • Zvyšuje svalovou hmotu.
  • Zkracuje dobu fyzické regenerace po tréninku.

 

Pro koho je Tribulus určený?

Suplementy Tribulus jsou doporučovány hlavně sportovcům a lidem, kteří dělají silová cvičení. Uvádí se ale, že má mimo jiné i pozitivní vliv na imunitu. Proto ho můžete využít i v případě, kdy chcete celkově posílit svůj zdravotní stav.

 

Kdy a jak produkt Tribulus konzumovat?

Zásadní je si hned na začátku určit hlavní důvod jeho konzumace. Obecně však platí, že jej můžete užívat před jídlem. Například kulturisté, kteří chtějí zlepšit svůj fyzický výkon zvýšením oxidu dusnatého, Tribulus obvykle užívají 30–60 minut před tréninkem.

 

Někteří siloví trenéři ho s oblibou kombinují s kreatinem a přidávají je do předtréninkového nápoje.

 

Už ho máte v košíku plném radosti? Jestli ne, tak šup tam s ním a brzy si budete užívat jeho prima účinky i vy.

Zpět do obchodu