ZMA PRO

Hořčík, zinek a vitamin B6: správná trojka v boji proti únavě a vyčerpání, co navíc skvěle posiluje imunitní systém a reguluje hormonální aktivity v těle.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Skladem
Značka: Pro Nutrition
220 Kč
Kategorie: Vitamíny a minerály
90 cps: 30 dávek à 7,30 Kč

Správná hladina minerálů a vitamínů v těle je velmi důležitá nejen pro sportovce, to je jasné… U hořčíku a zinku to však platí o to více. Vyplavují se z těla potem a často jich tak bývá nedostatek. V doplňku stravy ZMA PRO najdete oba tyto minerály, které navíc doplní neméně úžasný vitamin B6. Tato správná trojka je skvělé kombo pro dospělé, co vás zbaví únavy, zlepší kvalitu spánku a posílí imunitní systém.

 

Hořčík ovlivňuje na 400 biochemických reakcí v těle. Podílí na správném trávení sacharidů a snižuje výskyt křečí. Je proto potřeba ho pravidelně doplňovat, obzvláště při psychickém a fyzickém vypětí.

 

Největším benefitem zinku je optimalizace poměru katabolických hormonů k anabolickým, čímž vám usnadní nabírání svalové hmoty i v případě hormonální nerovnováhy.

 

Vitamín B6 se rozhodně také nenechá zahanbit. Přispívá k regulaci hormonální aktivity a podílí se na metabolismu aminokyselin. Stejně jako hořčík a zinek snižuje míru únavy a vyčerpání a posiluje imunitní systém.

Zpět do obchodu