ARGININE

Esenciální aminokyselina, která podpoří růst a regeneraci svalů, posílí imunitní systém a zlepší krevní oběh a okysličení tkání.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Pro Nutrition
220 Kč
Kategorie: Aminokyseliny
90 kapslí: 45 dávek à 4,90 Kč

ARGININE obsahuje čistou esenciální aminokyselinu arginin, která je nezbytná pro tvorbu bílkovin v těle. To ji následně přeměňuje na oxid dusnatý, jež rozšiřuje cévy a podporuje krevní oběh. Tím dochází k účinné zásobě tkání kyslíkem a živinami a zvyšuje se hladina testosteronu.

 

Arginin je výborným pomocníkem nejen při zvyšování svalové hmoty, ale i při regeneraci po fyzické zátěži a tréninku. Navíc posílí vaši imunitu a urychluje zotavení po nemoci nebo fyzickém traumatu. Hojně se využívá jako přírodní podpůrná léčba u lidí trpících onemocněním kardiovaskulárního systému nebo při vysokém krevním tlaku.

 

Za tento doplněk stravy vás tělo i zdraví budou milovat. Vyzkoušejte a uvidíte…

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu