ARGININE

Esenciální aminokyselina, která podpoří růst a regeneraci svalů, posílí imunitní systém a zlepší krevní oběh a okysličení tkání.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Pro Nutrition
220 Kč
Kategorie: Aminokyseliny

ARGININE obsahuje čistou esenciální aminokyselinu arginin, která je nezbytná pro tvorbu bílkovin v těle. To ji následně přeměňuje na oxid dusnatý, jež rozšiřuje cévy a podporuje krevní oběh. Tím dochází k účinné zásobě tkání kyslíkem a živinami a zvyšuje se hladina testosteronu.

 

Arginin je výborným pomocníkem nejen při zvyšování svalové hmoty, ale i při regeneraci po fyzické zátěži a tréninku. Navíc posílí vaši imunitu a urychluje zotavení po nemoci nebo fyzickém traumatu. Hojně se využívá jako přírodní podpůrná léčba u lidí trpících onemocněním kardiovaskulárního systému nebo při vysokém krevním tlaku.

 

Za tento doplněk stravy vás tělo i zdraví budou milovat. Vyzkoušejte a uvidíte…

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu