BODY FLEX
Výrobek si prohlíží 8 lidí.

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu a temnu a mimo dosah dětí.

Účinný kolagenový doplněk, který vás zbaví bolestí kloubů a posílí chrupavky, vazy i šlachy.


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
80 cps

(Skladem)
224 Kč

Dopřejte svým kloubům tu nejlepší péči a hýbejte se bez bolestí! Body Flex je účinný výživový doplněk, který vám pomůže posílit chrupavky, vazy a šlachy, a navíc sníží nebo dokonce úplně odstraní nepříjemné bolesti kloubů – a to během tréninku i mimo něj.

 

Tento inovativní produkt vytvořený podle složité a pokročilé receptury skvěle kombinuje vlastnosti hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové. Díky tomu vám pomůže zvýšit pohyblivost a flexibilitu při cvičení, a zároveň sníží riziko zranění při náročnějších cvicích.

 

Body Flex perfektně posílí šlachy a vazy, takže si budete užívat trénink či jiný pohyb bez omezujících bolestí kloubů. Pozitivně však působí nejen na mobilitu, ale také na pružnost pokožky, což zajisté ocení nejen ženy.

 

Pro koho je Body Flex nepostradatelný?

Ochranu, posílení a regeneraci kloubů a vazů si může dopřát úplně každý. Body Flex je ideální volbou pro ženy i muže, zkušené sportovce i začátečníky, nebo dokonce pro jedince, kteří pravidelnému pohybu až tak moc neholdují.

 

Jaké jsou výhody Body Flex:

Vzhledem ke zvýšenému příjmu hydrolyzovaného kolagenu je nepopíratelnou výhodou tohoto doplňku výrazná podpora regenerace a posílení chrupavek a kostí v těle – rychle a efektivně posílí jejich strukturu.

 

Kyselina hyaluronová navíc napomáhá stimulovat a podporovat proces syntézy kolagenu v kůži a kloubních tkáních. Současně v nich podporuje i absorpci vody a revitalizuje jak klouby, tak i pokožku. Může tak výrazně přispět ke snížení či odstranění vrásek a značně zvýšit pružnost pokožky.

 

 

Myslete na své klouby a nenechte se omezovat v pohybu. Podpořte svou mobilitu i pružnost s Body Flex.

Nutriční hodnoty 2 cps
HYDROLYZÁT KOLAGENU 1000 mg
HYALURONÁT SODNÝ 170 mg

hydrolyzát kolagenu, hyaluronát sodný

Pro dosažení co nejlepších výsledků užívejte 2 kapsle Body Flex 1–2x denně. Nejlépe před hlavním jídlem nebo večer před spaním.
pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím