TESTO SHOT

Mimořádně účinný doplněk výživy, který vám pomůže zlepšit sportovní výkon!

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Pro Nutrition
570 Kč
Kategorie: Stimulanty a energizéry
1 dávka: 28,50 Kč

Doplněk stravy pro dospělé v tekuté formě na bázi rostlinných extraktů, aminokyselin, minerálů a vitamínů určený k podpoře intenzivní a prodloužené fyzické aktivity.

Co byste měli vědět o Testo Shot

Testo Shot je mimořádně účinný doplněk výživy, který vám pomůže zlepšit sportovní výkon, podpořit růst svalů a stimulovat růst na úrovni T.

Účinně zvyšuje energii, sílu a vytrvalost a díky výtažkům s prodlouženým příznivým účinkem na vaši celkovou pohodu, urychluje regeneraci a vývoj svalů.

Konzumací Testo Shot získáte mnohem rychleji a snadněji požadované výsledky bez ohledu na typ sportovní aktivity.

Pro koho je Testo Shot doporučen

Testo Shot je výživový doplněk vhodný pro jakýkoli druh sportovní aktivity, pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí během tréninku více energie, síly a vytrvalosti, respektive posílení svalového vývoje a regeneračního procesu. Vzhledem k účinku zvýšení hladiny T je tento doplněk doporučován zejména pro muže, ale každá složka, včetně přírodních výtažků, je pro ženy mimořádně prospěšná.

Jaké jsou výhody Testo Shot

Minerály hořčík a zinek, respektive vitamín B6, přispívají ke správnému fungování těla, jsou důležité pro svalový systém a pomáhají vám snížit únavu. Arginin a citrulin působí synergicky na zlepšení prokrvení, čímž přispívají k lepšímu zásobování svalových buněk živinami nezbytnými pro vývoj a obnovu.

Výjimečnou výhodou jsou silné přírodní extrakty, které vám mohou přinést dočasné i dlouhodobé výhody. Používá se v tradiční medicíně po tisíce let a výhody extraktu z Tribulus (90% saponinů) podporuje také moderní výzkum. Může zvýšit hladinu T a růstového hormonu, a tím zvýšit sportovní výkon, pomáhá budovat svalovou hmotu a zvyšovat sílu. Je také považován za potenciální pomoc při stavech, jako je hypertenze, cukrovka a sexuální dysfunkce.

Další starodávnou léčivou rostlinou je Ashwagandha (7% whitanolid, 1% alkaloid), proslulá svým potenciálem snížit hladinu stresu, zvýšit hladinu T, ale také zlepšit mozkové funkce.

Unikátní účinek produktu je podporován mimo jiné výtažkem z houby Cordyceps (10% polysacharidů), který může také zvýšit hladinu T a sportovní výkon. Stejně jako ostatní extrakty v kompozici může mít Cordyceps mnoho výhod pro celkové zdraví, má vlastnosti proti stárnutí.

Extrakty ze semene pískavice (10% saponinů), kořen zázvoru (5% gingeroli), kořen maca a semena guarany také zvyšují hladiny T, pomáhají regulovat hladiny glykémie, zvyšovat energii a vytrvalost, mohly by snižovat hladinu cholesterolu a působit protizánětlivě.

Všechny tyto výtažky fungují současně, abyste dosáhli nejlepších možných výsledků.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu