TESTO SHOT

Mimořádně účinný doplněk výživy, který vám pomůže zlepšit sportovní výkon!

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Pro Nutrition
570 Kč

Doplněk stravy pro dospělé v tekuté formě na bázi rostlinných extraktů, aminokyselin, minerálů a vitamínů určený k podpoře intenzivní a prodloužené fyzické aktivity.

Co byste měli vědět o Testo Shot

Testo Shot je mimořádně účinný doplněk výživy, který vám pomůže zlepšit sportovní výkon, podpořit růst svalů a stimulovat růst na úrovni T.

Účinně zvýšuje energii, sílu a vytrvalost a díky výtažkům s prodlouženým příznivým účinkem na vaši celkovou pohodu, urychluje regeneraci a vývoj svalů.

Konzumací Testo Shot získáte mnohem rychleji a snadněji požadované výsledky bez ohledu na typ sportovní aktivity.

Pro koho je Testo Shot doporučen

Testo Shot je výživový doplněk vhodný pro jakýkoli druh sportovní aktivity, pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí během tréninku více energie, síly a vytrvalosti, respektive posílení svalového vývoje a regeneračního procesu. Vzhledem k účinku zvýšení hladiny T je tento doplněk doporučován zejména pro muže, ale každá složka, včetně přírodních výtažků, je pro ženy mimořádně prospěšná.

Jaké jsou výhody Testo Shot

Minerály hořčík a zinek, respektive vitamín B6, přispívají ke správnému fungování těla, jsou důležité pro svalový systém a pomáhají vám snížit únavu. Arginin a citrulin působí synergicky na zlepšení prokrvení, čímž přispívají k lepšímu zásobování svalových buněk živinami nezbytnými pro vývoj a obnovu.

Výjimečnou výhodou jsou silné přírodní extrakty, které vám mohou přinést dočasné i dlouhodobé výhody. Používá se v tradiční medicíně po tisíce let a výhody extraktu z Tribulus (90% saponinů) podporuje také moderní výzkum. Může zvýšit hladinu T a růstového hormonu, a tím zvýšit sportovní výkon, pomáhá budovat svalovou hmotu a zvyšovat sílu. Je také považován za potenciální pomoc při stavech, jako je hypertenze, cukrovka a sexuální dysfunkce.

Další starodávnou léčivou rostlinou je Ashwagandha (7% whitanolid, 1% alkaloid), proslulá svým potenciálem snížit hladinu stresu, zvýšit hladinu T, ale také zlepšit mozkové funkce.

Protizánětlivý účinek produktu je podporován mimo jiné výtažkem z houby Cordyceps (10% polysacharidů), který může také zvýšit hladinu T a sportovní výkon. Stejně jako ostatní extrakty v kompozici může mít Cordyceps mnoho výhod pro celkové zdraví, má vlastnosti proti stárnutí.

Extrakty ze semene pískavice (10% saponinů), kořen zázvoru (5% gingeroli), kořen maca a semena guarany také zvyšují hladiny T, pomáhají regulovat hladiny glykémie, zvyšovat energii a vytrvalost, mohly by snižovat hladinu cholesterolu a působit protizánětlivě.

Všechny tyto výtažky fungují současně, abyste dosáhli nejlepších možných výsledků.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu