ESSENTIAL AMINO ACIDS
Výrobek si prohlíží 10 lidí.

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu a temnu a mimo dosah dětí.

Doplněk sportovní výživy, který vám pomůže nabrat svalovou hmotu, ochránit svaly před poškozením a urychlit regeneraci organismu.


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
250 g

(Skladem)
291 Kč

Už si zase přeměřujete svaly a zatím žádná sláva, i když v posilce makáte do úmoru kostí? Nezapomeňte na správnou sportovní výživu, která vaše snažení podpoří a nakopne správným směrem. Pro růst svalů, jejich regeneraci a ochranu před poškozením jsou jednoznačně nepostradatelné aminokyseliny.

 

Výbornou volbou je ESSENTIAL AMINO ACIDS, který nabízí všech 8 esenciálních aminokyselin, které si lidský organismus nedokáže vytvořit sám. Proto je nezbytné je doplňovat v potravě nebo právě za pomoci doplňků stravy.

 

Dopřejte si pořádnou dávku aminokyselin a věřte, že centimetry budou přibývat!

Nutriční hodnoty 15 g
L-LEUCIN 3000 mg
L-VALIN 2400 mg
L-IZOLEUCIN 2250 mg
L-LIZIN HCI 2100 mg
L-FENILALANIN 1950 mg
L-TREONIN 1650 mg
L-METIONIN 1050 mg
L-TRIPTOFAN 600 mg

směs esenciálních aminokyselin (L-leucin, L-valin, L-izoleucin, L-lysin hydrochlorid, L-fenylalanin, L-threonin, L-methionin, L-tryptofan)

Běžná denní dávka esenciálních aminokyselin je 5–20 g. Užívejte 15 g (cca 1,5 odměrky) produktu ESSENTIAL AMINO ACIDS s vámi preferovaným množstvím vody. Pro co nejlepší absorpci doporučujeme konzumaci aminokyselin mezi jídly, přibližně 30–45 min před tréninkem nebo ihned po něm.
pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím