{}
Výrobek si prohlíží 8 lidí.

FERMENTED L-LEUCINE je práškový potravinový doplněk z esenciální aminokyseliny L-leucin, jež je nezbytnou BCAA aminokyselinou pro správnou výživu svalů.


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
250 g

(Skladem)
327 Kč

Aminokyseliny jsou základním stavebním kamenem svalů, potažmo celého těla, proto jsou nedílnou součástí sportovní výživy každého nadšeného sportovce, co chce podpořit růst svalů a zároveň je i chránit před možným poškozením při nadměrné zátěži.

 

FEMRENTED L-LEUCINE je práškový potravinový doplněk obsahující esenciální aminokyselinu L-leucin, který je získaný mikrobiálním fermentačním procesem. Pro lidské tělo je nezbytnou BCAA aminokyselinou. Zastupuje celých 8 % aminokyselin ve struktuře proteinů (bílkovin) a je tak čtvrtou nejdůležitější aminokyselinou z hlediska koncentrace v tkáni kosterního svalstva. Nezapomeňte ji tedy pravidelně doplňovat a dopřávat svým svalům kvalitní výživu.

Nutriční hodnoty 3 g
L-LEUCIN 3000 mg

L-leucin zpracovaný mikrobiální fermentací

Průměrná denní dávka leucinu se pohybuje mezi 2–10 g, proto užívejte 3 g (cca ¾ odměrky) FERMENTED L-LEUCINU s vámi preferovaným množstvím vody 1–3× denně. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme používat tento doplněk stravy 30–45 minut před a po tréninku.
pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím