I.FIT
Výrobek si prohlíží 6 lidí.

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu a temnu a mimo dosah dětí.

Přírodní pomocník na hubnutí, co vás zbaví tuků, udrží optimální hmotnost a navodí příjemnou náladu.


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
60 cps

(Skladem)
274 Kč

Chcete-li zamávat s nadbytečnými kily a odeslat nechtěné tuky do patřičných mezí, je potravinový doplněk I.FIT tím správným pomocníkem. Tento produkt je určen pro dospělé, kteří chtějí zhubnout a nebo si dát pořádnou detoxikaci organismu. S ním dosáhnete nebo si udržíte optimální tělesnou hmotnost.

 

Ptáte se jak? Jednoduše… V tobolkách se totiž skrývají pečlivě vybrané přírodní bioaktivní složky, které působí synergicky a stimulují tak organismus, regulují chuť k jídlu a navíc zlepšují celkovou pohodu.

 

  • Extrakt zelené kávy Coffea Arabica L. působením kyseliny chlorogenové stimuluje metabolismus. Snižuje absorpci glukózy v tenkém střevě a uvolňování glukózy z jater do krve. Výsledkem je, že tělo spotřebovává tuk místo sacharidů pro energii, což vede ke ztrátě tělesného tuku.

 

Zelené (surové) kávové boby jsou známé svým silným detoxikačním účinkem, ale mají také vlastnosti, které urychlují spalování nadbytečného tělesného tuku a jsou skvělým doplňkem jakékoli stravy pro hubnutí.

 

  • Extrakt z malinového ovoce Rubus Ideus působením ketonů snižuje chuť k jídlu. Malinové ketony ovlivňují metabolismus pomocí dvou mechanismů a zvyšují hladinu dvou hormonů: norepinefrinu a adiponektinu, které se účastní procesu odbourávání tuků a kontroly chuti k jídlu.

 

  • Houbový extrakt z Reishi Ganoderma Lucidum detoxikuje. Reishi obsahuje více než 200 aktivních mikroelementů, z nichž nejdůležitější jsou polysacharidy, ganoderové kyseliny, organické germanium, adenosin, aminokyseliny a proteiny.

 

Doplněk stravy I.FIT tedy přispívá k:

  • snížení absorpce glukózy ve střevě,
  • spalování tuků (nikoli sacharidů),
  • stimulaci metabolismu,
  • ochraně buněk před oxidačním stresem,
  • snížení chuti k jídlu,
  • zlepšení vitality a celkové pohody.
Nutriční hodnoty 1 tobolka
EXTRAKT ZE ZELENÝCH KÁVOVÝCH ZRN 325 mg
Z TOHO KYSELINA CHLOROGENOVÁ 163 mg
EXTRAKT Z MALINOVÉHO OVOCE 190 mg
Z TOHO MALINOVÉ KETONY 19 mg
VÝTAŽEK Z HOUBY REISHI 135 mg

Extrakt ze zelených kávových zrn Coffea Arabica L. (50% kyselina chlorogenová), extrakt z malinového ovoce Rubus Ideus (10% malinových ketonů), extrakt z hub z Reishi Ganoderma Lucidum

 

Neaktivní složky: tobolka – želatina, barvivo (oxid titaničitý), protispékavá činidla (stearát hořečnatý, oxid křemičitý)

Užívejte 1 tobolku produktu I.FIT 2× denně 30 minut před jídlem, zapijte vodou. Během dne se doporučuje konzumovat 1,5 litru vody. Pro dosažení maximálního účinku užívejte tento potravinový doplněk 2–3 měsíce a následující měsíc jej vysaďte.
pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím