ICE PROTEIN
Výrobek si prohlíží 3 lidí.

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu a temnu a mimo dosah dětí.

Proteinová zmrzlina s vysokým obsahem bílkovin (54 %) a nízkým množstvím tuků a sacharidů.


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
270 g
Vanilka
(Skladem)
135 Kč

Milujete zmrzlinu, ale odmítáte ohrozit svoji vymakanou postavu? S proteinovou zmrzlinou ICE PROTEIN můžete mlsat beztrestně! Díky vysokému obsahu bílkovin (54 %) a nízkému množství tuků a sacharidů po ní nepřiberete ani deko. Je tak ideální volbou nejen pro sportovce všech úrovní, ale pro každého, kdo chce zhubnout.

 

ICE PROTEIN obsahuje také komplexní sacharidy, jako je maltodextrin. Je tak zdravější variantou než běžné dezerty. Navíc vám dodá energii a živiny a zlepší váš výkon v tělocvičně. Zvýšené množství bílkovin skvěle povzbudí a podpoří proces syntézy bílkovin v těle, čímž přispěje k rozvoji svalové hmoty.

 

Naberte energii i svaly s proteinovou zmrzlinou. Příprava je velmi snadná. Stačí smíchat 1–2 dávky (30–60 g) prášku ICE PROTEIN s 50–100 ml vody nebo studeného mléka. Vše důkladně promíchejte při nízké rychlosti, a to po dobu asi 2 minut. Poté perfektně propojenou směs nalijte do plastové nádoby a vložte ji na 2–4 hodiny do mrazničky. Jestli chcete dosáhnout krémovější konzistence, směs každých 15 minut promíchejte, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

Nutriční hodnoty 30 g
ENERGETICKÁ HODNOTA 119,4 kcal / 504,2 kJ
PROTEIN 16,4 g (32,8% *)
SACHARIDY/CUKRY 7,7 g (3% *) / 4,2 g (4,7% *)
TUKY/NASYCENÉ 2,5 g (3,6% *) / 1,7 g (8,5% *)
VLÁKNINA 0,1 g
SODÍK 0,2 g (3,3% *)
* Doporučená denní dávka

ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny, sušené odstředěné mléko, sušený vaječný bílek, maltodextrin, sušený vaječný žloutek, hydrogenovaný kokosový olej (obsahuje mléčnou bílkovinu), zahušťovadla (modifikovaný kukuřičný škrob, xanthanová guma), vanilková příchuť, zvýrazňovač chuti (chlorid sodný), barvivo: riboflavin, sladidla: sukralóza (E955), acesulfam draselný (E950)

Smíchejte 1–2 dávky (30–60 g) prášku ICE PROTEIN s 50–100 ml vody nebo studeného mléka – v závislosti na zvoleném množství produktu. Vše důkladně promíchejte při nízké rychlosti, a to po dobu asi 2 minut, dokud se ingredience perfektně nepropojí. Poté vzniklou směs nalijte do plastové nádoby a vložte ji na 2–4 hodiny do mrazničky. Pokud chcete dosáhnout krémovější konzistence, směs každých 15 minut promíchejte, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.
pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím