KREA - DRIVE
Výrobek si prohlíží 6 lidí.

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu a temnu a mimo dosah dětí.

Speciální receptura kreatinových tobolek pro lepší výkon, růst svalů a regeneraci.


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
120 cps

(Skladem)
200 Kč

Tobolky KREA DRIVE obsahují jeden z nejpopulárnějších doplňků sportovní výživy. Jak je už z názvu patrné, jedná se o kreatin. Pomocníka, který vám pomůže zvětšit svalovou hmotu a zvýšit výkon. A to přece chce každý sportovec a fitness nadšenec, a neříkejte že ne. Navíc se při jeho pravidelném užívání snižuje cholesterol a další rizika pro vznik srdečních a oběhových onemocnění.

 

Kreatin je v těle syntetizován játry, ledvinami a slinivkou břišní. Zásadní roli hraje v transportu a ukládání energie v každičké buňce těla. V kyselém prostředí se však může rozložit na kreatinin, proto je KREA DRIVE speciálně vyvinutá receptura s monohydrátem kreatinu s alkalickým pH 11,5. Díky tomu se sníží konverze na kreatinin a zvýší se výkon při cvičení.

 

Tobolky KREA DRIVE přispívají:

  • ke zvýšení energetické hladiny těla,
  • lepšímu fyzickému výkonu,
  • nárůstu objemu svalových vláken,
  • urychlení regenerace organismu.

 

Vegetariáni, neholdujete masu? Nevadí, ale nezapomínejte kreatin pravidelně doplňovat třeba formou sportovní výživy. Přirozeně se totiž vyskytuje právě v mase či rybách.

Nutriční hodnoty 4 cps
KREATIN MONOHYDRATE CREAPUE ® 3200 mg
VITAMIN C 17 mg (21,3% *)
* Doporučená denní dávka

Creapure® kreatin monohydrát, regulátory kyselosti (uhličitan sodný, uhličitan vápenatý), antioxidanty (kyselina askorbová – vitamin C)

 

Neaktivní složky:

tobolka (želatina, barvivo: oxid titaničitý), protispékavá činidla (stearát hořečnatý, oxid křemičitý)

V tréninkových dnech užívejte 4 tobolky KREA DRIVE 30 minut před tréninkem. V odpočinkových dnech si vezměte 2 tobolky ráno a 2 tobolky večer před spaním. Po 6 týdnech nezapomeňte přerušit podávání doplňku na 2–4 týdny.
pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím