KREA DRIVE

Speciální receptura kreatinových tobolek pro lepší výkon, růst svalů a regeneraci.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Objednáno
Značka: Pro Nutrition
230 Kč
Kategorie: Kreatiny

Tobolky KREA DRIVE obsahují jeden z nejpopulárnějších doplňků sportovní výživy. Jak je už z názvu patrné, jedná se o kreatin. Pomocníka, který vám pomůže zvětšit svalovou hmotu a zvýšit výkon. A to přece chce každý sportovec a fitness nadšenec, a neříkejte že ne. Navíc se při jeho pravidelném užívání snižuje cholesterol a další rizika pro vznik srdečních a oběhových onemocnění.

 

Kreatin je v těle syntetizován játry, ledvinami a slinivkou břišní. Zásadní roli hraje v transportu a ukládání energie v každičké buňce těla. V kyselém prostředí se však může rozložit na kreatinin, proto je KREA DRIVE speciálně vyvinutá receptura s monohydrátem kreatinu s alkalickým pH 11,5. Díky tomu se sníží konverze na kreatinin a zvýší se výkon při cvičení.

 

Tobolky KREA DRIVE přispívají:

  • ke zvýšení energetické hladiny těla,
  • lepšímu fyzickému výkonu,
  • nárůstu objemu svalových vláken,
  • urychlení regenerace organismu.

 

Vegetariáni, neholdujete masu? Nevadí, ale nezapomínejte kreatin pravidelně doplňovat třeba formou sportovní výživy. Přirozeně se totiž vyskytuje právě v mase či rybách.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu