KREA DRIVE

Speciální receptura kreatinových tobolek pro lepší výkon, růst svalů a regeneraci.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Skladem
Značka: Pro Nutrition
290 Kč
Kategorie: Kreatiny
120 kapslí: 30 dávek à 9,70 Kč

Tobolky KREA DRIVE obsahují jeden z nejpopulárnějších doplňků sportovní výživy. Jak je už z názvu patrné, jedná se o kreatin. Pomocníka, který vám pomůže zvětšit svalovou hmotu a zvýšit výkon. A to přece chce každý sportovec a fitness nadšenec, a neříkejte že ne. Navíc se při jeho pravidelném užívání snižuje cholesterol a další rizika pro vznik srdečních a oběhových onemocnění.

 

Kreatin je v těle syntetizován játry, ledvinami a slinivkou břišní. Zásadní roli hraje v transportu a ukládání energie v každičké buňce těla. V kyselém prostředí se však může rozložit na kreatinin, proto je KREA DRIVE speciálně vyvinutá receptura s monohydrátem kreatinu s alkalickým pH 11,5. Díky tomu se sníží konverze na kreatinin a zvýší se výkon při cvičení.

 

Tobolky KREA DRIVE přispívají:

  • ke zvýšení energetické hladiny těla,
  • lepšímu fyzickému výkonu,
  • nárůstu objemu svalových vláken,
  • urychlení regenerace organismu.

 

Vegetariáni, neholdujete masu? Nevadí, ale nezapomínejte kreatin pravidelně doplňovat třeba formou sportovní výživy. Přirozeně se totiž vyskytuje právě v mase či rybách.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu