AAKG PRO COMPLEX

Zvyšte svůj výkon na maximum a užijte si pořádný trénink s potravinovým doplňkem, co vám zajistí nepřetržitý přísun kyslíku, energie a živin.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Objednáno
Značka: Pro Nutrition
420 Kč

Jste zapálený sportovec? Maximalizujte svůj fyzický výkon a svalovou vytrvalost! S potravinovým doplňkem AAKG PRO COMPLEX toho dosáhnete. Jedna ampule o objemu 25 ml vám poskytne pořádnou dávku vysoce absorpčního argininu AKG – rovnou celých 6 000 mg a k tomu navíc 1 500 mg citrulinu a 2 000 mg ornithinu.

 

Během tréninku vystavujete svalové buňky nadměrnému zatížení a pro správnou funkci vyžadují nepřetržitý přísun kyslíku, energie a živin. A přesně s tím vám tento doplněk stravy skvěle pomůže. AAKG totiž zvyšuje přirozenou produkci oxidu dusnatého, jež napomáhá lepšímu průtoku krve, transportu kyslíku a dodání živin do různých částí těla.

 

Dejte si před tréninkem jednu ampulku AAKG PRO COMPLEX a dejte si pořádně do těla!

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu