AAKG PRO COMPLEX

Zvyšte svůj výkon na maximum a užijte si pořádný trénink s potravinovým doplňkem, co vám zajistí nepřetržitý přísun kyslíku, energie a živin.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Do čtrnácti dnů
Značka: Pro Nutrition
425 Kč
Kategorie: Stimulanty a energizéry
1 dávka: 21,25 Kč

Jste zapálený sportovec? Maximalizujte svůj fyzický výkon a svalovou vytrvalost! S potravinovým doplňkem AAKG PRO COMPLEX toho dosáhnete. Jedna ampule o objemu 25 ml vám poskytne pořádnou dávku vysoce absorpčního argininu AKG – rovnou celých 6 000 mg a k tomu navíc 1 500 mg citrulinu a 2 000 mg ornithinu.

 

Během tréninku vystavujete svalové buňky nadměrnému zatížení a pro správnou funkci vyžadují nepřetržitý přísun kyslíku, energie a živin. A přesně s tím vám tento doplněk stravy skvěle pomůže. AAKG totiž zvyšuje přirozenou produkci oxidu dusnatého, jež napomáhá lepšímu průtoku krve, transportu kyslíku a dodání živin do různých částí těla.

 

Dejte si před tréninkem jednu ampulku AAKG PRO COMPLEX a dejte si pořádně do těla!

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu