GREENS BLEND

100% přírodní produkt, který vám dodá potřebné vitamíny, minerály a živiny, zvýší energii, posílí imunitu a zlepší trávení.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Pro Nutrition
290 Kč
Kategorie: Vegan

Greens Blend je čistě přírodní produkt, který je vynikajícím zdrojem vitamínů, minerálů, antioxidantů a živin, které jsou pečlivě vybrané pro podporu správného fungování vašeho těla.

 

Díky perfektně zvolenému složení zvýší vaši energii, pozornost a koncentraci – nejen během tréninku, ale i mimo něj. Kromě toho posílí imunitní systém a díky zvýšenému množství vlákniny zlepší i trávení.

 

Tento doplněk stravy navíc neobsahuje žádné přísady živočišného původu, což z něj rázem činí vynikající volbu i pro vegetariány a vegany.

 

Pro koho je Greens Blend vhodný?

Pro každého. Díky speciálnímu složení jej ocení opravdu každý – ženy, muži, aktivní sportovci i ti, co mají spíše sedavý životní styl.

 

Výhody zelené směsi Greens Blend:

Jednou z hlavních výhod je komplexní a rozmanité složení doplňku, které spojuje řadu zdravých a prospěšných látek pro tělo.

 

Spirulina je silný antioxidant. Je bohatá na živiny, má protizánětlivý účinek a pomůže vám zrychlit spalování tělesného tuku. Zároveň podpoří regeneraci svalů po tréninku.

 

Chlorella pomůže posílit imunitní systém a udržet hladinu cholesterolu a krevního tlaku pod kontrolou, což má mnoho výhod pro celkové zdraví vašeho těla.

 

Prášek z ovoce baobab naopak napomáhá vyrovnat hladinu cukru v krvi a podporuje hubnutí, snižuje pocit hladu a kontroluje chuť k jídlu.

 

 

Pokud tedy vsadíte na 100% přírodní produkt Greens Blend, rozhodně nešlápnete vedle. Kupte si jej, popíjejte každý den ráno a uvidíte sami super výsledky a příval energie a vitality po celý den.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu