ENZYME COMPLEX

Multienzymový komplex pro lepší trávení, získání živin z potravy a příval energie.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Pro Nutrition
290 Kč
Kategorie: Vitamíny a minerály
1 dávka: 16.- Kč

ENZYME COMPLEX je nedocenitelný doplněk stravy, díky němuž funguje trávicí systém tak, jak opravdu má. Vaše tělo tedy nevyčerpává zásoby energie na náročné trávení potravy, ale využije je dokonale třeba při sportu nebo jiné fyzické aktivitě.

 

Enzymy jsou katalyzátory, které urychlují většinu biochemických reakcí v těle. Proto jsou enzymatické doplňky ideální volbou pro každého, bez rozdílu věku či pohlaví. Při jejich užívání jsou výsledkem optimálně zpracované a vstřebané živiny, více energie, nárůst svalové hmoty a hlavně méně zažívacích problémů. To zní lákavě, že?

 

Hledáte-li vhodný doplněk, ENZYME COMPLEX je beze srandy natřískaný enzymy. Tento DigeZyme® multienzymový komplex obsahuje směs trávicích enzymů (amyláza, laktáza, celuláza, lipáza a proteáza), které pomáhají správně rozkládat sacharidy, laktózu, celulózová vlákna, tuky a bílkoviny. Přidané vitamíny B6 a B12 jsou už jen třešničkou na dortu, která přispívá k normálnímu energickému metabolismu.

 

Chcete si jídlo užívat bez „bolebřicha“ a místo únavy pociťovat příval energie? Pak víte co…

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu