TESTO SHOT
Výrobek si prohlíží 9 lidí.

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu a temnu a mimo dosah dětí.

Mimořádně účinný doplněk výživy, který vám pomůže zlepšit sportovní výkon!


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
20 x 25 ml
Káva
(Skladem)
596 Kč

Doplněk stravy pro dospělé v tekuté formě na bázi rostlinných extraktů, aminokyselin, minerálů a vitamínů určený k podpoře intenzivní a prodloužené fyzické aktivity.

Co byste měli vědět o Testo Shot

Testo Shot je mimořádně účinný doplněk výživy, který vám pomůže zlepšit sportovní výkon, podpořit růst svalů a stimulovat růst na úrovni T.

Účinně zvýšuje energii, sílu a vytrvalost a díky výtažkům s prodlouženým příznivým účinkem na vaši celkovou pohodu, urychluje regeneraci a vývoj svalů.

Konzumací Testo Shot získáte mnohem rychleji a snadněji požadované výsledky bez ohledu na typ sportovní aktivity.

Pro koho je Testo Shot doporučen

Testo Shot je výživový doplněk vhodný pro jakýkoli druh sportovní aktivity, pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí během tréninku více energie, síly a vytrvalosti, respektive posílení svalového vývoje a regeneračního procesu. Vzhledem k účinku zvýšení hladiny T je tento doplněk doporučován zejména pro muže, ale každá složka, včetně přírodních výtažků, je pro ženy mimořádně prospěšná.

Jaké jsou výhody Testo Shot

Minerály hořčík a zinek, respektive vitamín B6, přispívají ke správnému fungování těla, jsou důležité pro svalový systém a pomáhají vám snížit únavu. Arginin a citrulin působí synergicky na zlepšení prokrvení, čímž přispívají k lepšímu zásobování svalových buněk živinami nezbytnými pro vývoj a obnovu.

Výjimečnou výhodou jsou silné přírodní extrakty, které vám mohou přinést dočasné i dlouhodobé výhody. Používá se v tradiční medicíně po tisíce let a výhody extraktu z Tribulus (90% saponinů) podporuje také moderní výzkum. Může zvýšit hladinu T a růstového hormonu, a tím zvýšit sportovní výkon, pomáhá budovat svalovou hmotu a zvyšovat sílu. Je také považován za potenciální pomoc při stavech, jako je hypertenze, cukrovka a sexuální dysfunkce.

Další starodávnou léčivou rostlinou je Ashwagandha (7% whitanolid, 1% alkaloid), proslulá svým potenciálem snížit hladinu stresu, zvýšit hladinu T, ale také zlepšit mozkové funkce.

Protizánětlivý účinek produktu je podporován mimo jiné výtažkem z houby Cordyceps (10% polysacharidů), který může také zvýšit hladinu T a sportovní výkon. Stejně jako ostatní extrakty v kompozici může mít Cordyceps mnoho výhod pro celkové zdraví, má vlastnosti proti stárnutí.

Extrakty ze semene pískavice (10% saponinů), kořen zázvoru (5% gingeroli), kořen maca a semena guarany také zvyšují hladiny T, pomáhají regulovat hladiny glykémie, zvyšovat energii a vytrvalost, mohly by snižovat hladinu cholesterolu a působit protizánětlivě.

Všechny tyto výtažky fungují současně, abyste dosáhli nejlepších možných výsledků.

Nutriční hodnoty 25 ml
ENERGETICKÁ HODNOTA 14 kcal / 59,5 kJ
PROTEIN 0 g
SACHARIDY 3,5 g
TUKY 0 g
TRIBULUS TERRESTRIS / Z TOHO SAPONINY 750 mg / 675 mg
L-ARGININ 500 mg
L-CITRULIN DL-MALÁT 500 mg
EXTRAKT Z KOŘENE ASHWAGANDHA 375 mg
EXTRAKT Z HOUBY CORDYCEPS 150 mg
EXTRAKT Z PÍSKAVICE / Z TOHO SAPONINY 150 mg / 15 mg
PRÁŠEK Z KOŘENE MACA 75 mg
EXTRAKT Z GUARANY / Z TOHO KOFEIN 50 mg / 11 mg
EXTRAKT Z KOŘENE ZÁZVORU 25 mg
HOŘČÍK 120 mg (32% *)
ZINEK 5 mg (50% *)
VITAMÍN B6 0,7 mg (50% *)
* Doporučená denní dávka

Čištěná voda, sirup z invertního cukru (70% sušiny), extrakt z ovoce Tribulus Terrestris (Tribulus Terrester Linn., 90% saponiny), citrát hořečnatý, okyselovač (kyselina citronová), L-arginin, L-citrulin, extrakt z kořene Ashwagandha ( Withania somnifera, 7% withanolid, 1% alkaloidy), aroma, výtažek z houby Cordyceps (Cordyceps sinensis, 10% polysacharidy), extrakt ze semene pískavice (Trigonella foenum-graecum), 10% saponiny, sladidla (sukralóza, acesulfam draselný), kořen maca prášek (Lepidium meyenii), extrakt ze semen guarany (Paulinia Cupana Kunth, 22% kofein), extrakt z kořene zázvoru (Zingiber officinale, 5% gingeroli), zinek, konzervanty (sorbát draselný, benzoát sodný), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6).

Jednu dávku (25 ml) důkladně protřepejte a konzumujte alespoň 15-30 minut před intenzivní fyzickou aktivitou. Nekonzumujte více než 3 jednotlivé dávky denně.
pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím