4 HYDRATE - SUPER HYDRATION FORMULA
Výrobek si prohlíží 8 lidí.

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu a temnu a mimo dosah dětí.

Efektivní hydratace a doplnění vitamínů, minerálů, sacharidů a elektrolytů během sportovního výkonu.


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
25 x 20 g
Pomeranč
(Skladem)
261 Kč

Dáváte si při tréninku pořádně do těla? Potom nezapomínejte na správnou hydrataci těla a doplňování minerálů a živin, které potřebujete pro bezproblémové fungování těla. Při pocení o řadu z nich totiž přicházíte. Sáhněte proto po 4 Hydrate! S tímto výživovým doplňkem vám dehydratace během sportovního výkonu rozhodně nehrozí.

 

4 Hydrate je speciálně vytvořený tak, aby vám při intenzivní fyzické aktivitě dodal potřebné tekutiny, vitamíny, minerály a sacharidy. Díky tomu si udržíte perfektní výkon po celou dobu tréninku.

 

Pro koho je 4 Hydrate určený?

Tento produkt je ideální volbou pro celou škálu sportovců. Ať už chcete rozvíjet svalovou hmotu, věnujete se atletice nebo sportujete s velkým úsilím, 4 Hydrate bude váš nepostradatelný parťák.

 

Jaké jsou výhody 4 Hydrate:

Nejdůležitější výhodou tohoto doplňku je schopnost doplnit zásoby těla všemi vitamíny, minerály, sacharidy a elektrolyty, jež jsou nepostradatelné k efektivní činnosti a udržení vysoké úrovně fyzického výkonu během tréninku.

 

Sacharidy navíc pomůžou zvýšit vaši energetickou hladinu a vitalitu. Zůstanete tak ve střehu a únava si na vás jen tak nepřijde.

 

Různorodý obsah vitamínů, jako jsou A, C, B6, B12 nebo B2, výrazně přispěje k posílení vašeho imunitního systému, což se nepochybně hodí vždy a každému.

 

 

Hydratujte své tělo efektivně. Vsaďte na 4 Hydrate a doplňujte vitamíny, minerály a další látky, které vám zajistí skvělý výkon po celou dobu intenzivního tréninku. S ním vypijete vše, co potřebujete.

Nutriční hodnoty 20 g
ENERGETICKÁ HODNOTA 74,6 kcal / 316,9 kJ
PROTEIN 0 g
SACHARIDY/CUKRY 18,6 g / 18,6 g
TUKY/NASYCENÉ 0 g / 0 g
SŮL 0,2 g
SODÍK 100 mg
DRASLÍK 50 mg (2,5% *)
VÁPNÍK 48 mg (6% *)
HOŘČÍK 30 mg (8% *)
CHLORID 30 mg (3,8% *)
VITAMÍN C 30mg (37,5% *)
VITAMÍN A 67 µg (8,3% *)
KYSELINA PANTOTHENOVÁ 1,8 mg (31,1% *)
NIACIN 1,8 mg (11,7% *)
CHOLIN 1,8 mg
INOSITOL 1,8 mg
PABA 0,9 mg
THIAMIN 0,4 mg (34% *)
RIBOFLAVIN 0,4 mg (26,7% *)
VITAMÍN B6 0,4 mg (26,7% *)
VITAMÍN B12 5 µg (18,7% *)
BIOTIN 0,6 g (11,2% *)
KYSELINA LISTOVÁ 7,5 µg (3,7% *)
* Doporučená denní dávka

* Isomaltulose, acidifikátor (kyselina citrónová), korektor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), citrát draselný, citrát trikalcium, citrát trisodný, citronan horečnatý, aroma, zahušťovadlo (xantanová guma), uhličitan hořečnatý, fosforečnan tri kalcium, chlorid sodný, vitamín C (kyselina askorbová), komplex vitaminu B (D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, inositol, cholin bitartrát, paraaminobenzoová kyselina, kyanokobalamin, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin), beta karoten (pro-vitamín A),

* Isomaltulose (Palatinose ™) je zdrojem glukózy a fruktózy.

Jeden sáček (20 g) 4 Hydrate rozpusťte v 300 ml vody (nepoužívejte minerální vodu) a popíjejte během rozcvičení před tréninkem a při samotném tréninku v závislosti na ztrátě tekutin a spotřebě energie. Tento výživový doplněk můžete konzumovat až 2 hodiny po skončení sportovní aktivity.
pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím