{}

Optimalizuje trávení a vstřebávání živin


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
18 ampulí x 15 ml
(Skladem)
263 Kč

ENZYM COMPLEX je doplněk stravy s enzymy a vitamíny ve formě prášku pro perorální suspenzi. Enzymy jsou biologické molekuly (proteiny), které interferují s četnými biochemickými reakcemi a plní úlohu biokatalyzátorů. DigeZyme® multienzymový komplex, který obsahuje směs trávicích enzymů, geneticky nemodifikovaných, s širokým účinkem odvozené z mikrobiálních zdrojů, získané fermentací Aspergillus Oryza  a zahrnují amylázy, laktázy, celulázu, lipázy a proteázy. Tyto enzymy pomáhají rozkládat sacharidy, laktózu, celulózová vlákna, tuky a bílkoviny. Jsou také odolné vůči působení žaludečních šťáv a zároveň zachovávají trávicí aktivitu. Vitamíny B6 a B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, 

Nutriční hodnoty 15 ml
ENERGETICKÁ HODNOTA 2,3 kcal / 9,9 kJ
PROTEIN 0,08 g
SACHARIDY 0,5 g
TUKY 0,0 g
KOMPLEXNÍ MULTIENZIMETRIE
DIGEZYME® 250 mg
ALFA-AMYLÁZA 45 mg
PROTEÁZA 3 mg
LAKTÁZA 22 mg
LIPÁZA 0,5 mg
CELULÁZA 4,8 mg
VITAMÍN B6 1 mg
VITAMÍN B12 2 µg
Kapsle Složení: Maltodextrin (plnivo), DigeZyme® multienzymový komplex (alfa-amylázu, proteázu, laktázy, lipázu, celulázu), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamin). Složení kontejneru: voda, konzervační látky (sorbát draselný, benzoát sodný), přírodní sladidlo (stevia extrakt z listů - Stevia rebaudiana, 97% rebaudiozide A).
Vezměte jednu lahvičku denně, během jídla. 1. Zašroubujte kryt, aby se uvolnil prášek. 2. Silně zamíchejte lahvičku po dobu nejméně 10 sekund. 3. Otevřete kryt. 4. Perorální roztok, rekonstituovaný, se může okamžitě vypít tak, jak je, nebo smícháním s vodou podle potřeby.

RADEK – 21.10.2019 16:52


pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím