ENZYME COMPLEX
Výrobek si prohlíží 1 lidí.

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu a temnu a mimo dosah dětí.

Multienzymový komplex pro lepší trávení, získání živin z potravy a příval energie.


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
18 x 15 ml

(Skladem)
277 Kč

ENZYME COMPLEX je nedocenitelný doplněk stravy, díky němuž funguje trávicí systém tak, jak opravdu má. Vaše tělo tedy nevyčerpává zásoby energie na náročné trávení potravy, ale využije je dokonale třeba při sportu nebo jiné fyzické aktivitě.

 

Enzymy jsou katalyzátory, které urychlují většinu biochemických reakcí v těle. Proto jsou enzymatické doplňky ideální volbou pro každého, bez rozdílu věku či pohlaví. Při jejich užívání jsou výsledkem optimálně zpracované a vstřebané živiny, více energie, nárůst svalové hmoty a hlavně méně zažívacích problémů. To zní lákavě, že?

 

Hledáte-li vhodný doplněk, ENZYME COMPLEX je beze srandy natřískaný enzymy. Tento DigeZyme® multienzymový komplex obsahuje směs trávicích enzymů (amyláza, laktáza, celuláza, lipáza a proteáza), které pomáhají správně rozkládat sacharidy, laktózu, celulózová vlákna, tuky a bílkoviny. Přidané vitamíny B6 a B12 jsou už jen třešničkou na dortu, která přispívá k normálnímu energickému metabolismu.

 

Chcete si jídlo užívat bez „bolebřicha“ a místo únavy pociťovat příval energie? Pak víte co…

Nutriční hodnoty 15 ml
ENERGETICKÁ HODNOTA 2,3 kcal / 9,9 kJ
PROTEIN 0,08 g
SACHARIDY 0,5 g
TUKY 0,0 g
KOMPLEXNÍ MULTIENZIMETRIE
DIGEZYME® 250 mg
ALFA-AMYLÁZA 45 mg
PROTEÁZA 3 mg
LAKTÁZA 22 mg
LIPÁZA 0,5 mg
CELULÁZA 4,8 mg
VITAMÍN B6 1 mg
VITAMÍN B12 2 µg

Obsah kapsle:

maltodextrin (plnivo), multienzymový komplex DigeZyme® (alfa-amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), vitamin B6, vitamin B12

 

Obsah lahvičky:

voda, konzervační látky (sorbát draselný, benzoát sodný), přírodní sladidlo: stévie sladká (extrakt z listů Stevia rebaudiana, 97 % rebaudiosidu A)

Užívejte 1 lahvičku 1× denně během jídla. Postupujte podle jednoduchého tříkrokového návodu: 1. Vezměte si lahvičku a zašroubujte kryt. Tím se uvolní prášek. 2. Silně s ní třepejte alespoň 10 sekund, aby se vše správně promíchalo. 3. Otevřete kryt a obsah lahvičky vypijte buď samotný, nebo ho smíchejte s vodou podle potřeby.

RADEK – 21.10.2019 16:52


pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím