4 HYDRATE - SUPER HYDRATION FORMULA

Efektivní hydratace a doplnění vitamínů, minerálů, sacharidů a elektrolytů během sportovního výkonu.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Pro Nutrition
250 Kč
Kategorie: SPORTOVNÍ VÝŽIVA
1 dávka: 10,- Kč

Dáváte si při tréninku pořádně do těla? Potom nezapomínejte na správnou hydrataci těla a doplňování minerálů a živin, které potřebujete pro bezproblémové fungování těla. Při pocení o řadu z nich totiž přicházíte. Sáhněte proto po 4 Hydrate! S tímto výživovým doplňkem vám dehydratace během sportovního výkonu rozhodně nehrozí.

 4 Hydrate je speciálně vytvořený tak, aby vám při intenzivní fyzické aktivitě dodal potřebné tekutiny, vitamíny, minerály a sacharidy. Díky tomu si udržíte perfektní výkon po celou dobu tréninku.

 

Pro koho je 4 Hydrate určený?

Tento produkt je ideální volbou pro celou škálu sportovců. Ať už chcete rozvíjet svalovou hmotu, věnujete se atletice nebo sportujete s velkým úsilím, 4 Hydrate bude váš nepostradatelný parťák.

 

Jaké jsou výhody 4 Hydrate:

Nejdůležitější výhodou tohoto doplňku je schopnost doplnit zásoby těla všemi vitamíny, minerály, sacharidy a elektrolyty, jež jsou nepostradatelné k efektivní činnosti a udržení vysoké úrovně fyzického výkonu během tréninku.

 

Sacharidy navíc pomůžou zvýšit vaši energetickou hladinu a vitalitu. Zůstanete tak ve střehu a únava si na vás jen tak nepřijde.

 

Různorodý obsah vitamínů, jako jsou A, C, B6, B12 nebo B2, výrazně přispěje k posílení vašeho imunitního systému, což se nepochybně hodí vždy a každému.

  

Hydratujte své tělo efektivně. Vsaďte na 4 Hydrate a doplňujte vitamíny, minerály a další látky, které vám zajistí skvělý výkon po celou dobu intenzivního tréninku. S ním vypijete vše, co potřebujete.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu