ARGININE FX

Šumivý a dobře stravitelný zdroj esenciální aminokyseliny L-arginin vyživí svaly a posílí imunitní systém.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Skladem
Značka: Pro Nutrition
245 Kč
Kategorie: Aminokyseliny
1 dávka: 9,80 Kč

Jestliže je vaším cílem nabrat svalovou hmotu, zajistit správnou regeneraci těla po fyzické zátěži a navíc podpořit své zdraví, jste tu naprosto správně… Esenciální aminokyselina arginin je nepostradatelnou součástí sportovní výživy. Skvěle pomáhá při syntéze bílkovin, stimuluje uvolňování růstového hormonu a hlavně generuje oxid dusnatý. Tato přírodní látka rozšiřuje cévy a zlepšuje krevní oběh, díky čemuž se živiny dostanou lépe do svalů, které potom porostou jako houby po dešti.

 

S přibývajícími roky však naše tělo chtě nechtě vytváří oxidu dusnatého stále méně. Proto je nutné jeho produkci co nejvíce podpořit vhodnými doplňky stravy. Skvělou volbou je ARGININE FX! Šumivý a dobře stravitelný pomocník, ze kterého získáte ty nejlepší živiny a posílíte svoji imunitu.

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu