ARGININE FX

Šumivý a dobře stravitelný zdroj esenciální aminokyseliny L-arginin vyživí svaly a posílí imunitní systém.

HMOTNOST
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Pro Nutrition
240 Kč
Kategorie: Aminokyseliny

Jestliže je vaším cílem nabrat svalovou hmotu, zajistit správnou regeneraci těla po fyzické zátěži a navíc podpořit své zdraví, jste tu naprosto správně… Esenciální aminokyselina arginin je nepostradatelnou součástí sportovní výživy. Skvěle pomáhá při syntéze bílkovin, stimuluje uvolňování růstového hormonu a hlavně generuje oxid dusnatý. Tato přírodní látka rozšiřuje cévy a zlepšuje krevní oběh, díky čemuž se živiny dostanou lépe do svalů, které potom porostou jako houby po dešti.

 

S přibývajícími roky však naše tělo chtě nechtě vytváří oxidu dusnatého stále méně. Proto je nutné jeho produkci co nejvíce podpořit vhodnými doplňky stravy. Skvělou volbou je ARGININE FX! Šumivý a dobře stravitelný pomocník, ze kterého získáte ty nejlepší živiny a posílíte svoji imunitu.

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu