GLUTAMINE FX

S tímto šumivým doplňkem stravy s 5 g glutaminu v každém sáčku vaše svaly jen porostou.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Pro Nutrition
240 Kč
Kategorie: Aminokyseliny
1 dávka: 9,60 Kč

Chcete rychle a efektivně rozvíjet svou svalovou hmotu? Šumivý výživový doplněk Glutamine FX vám s tím mile rád pomůže. Je totiž vytvořený podle pokročilého vzorce, takže naprosto skvěle pomáhá zrychlit metabolismus bílkovin ve svalových buňkách těla, a navíc zabraňuje katabolismu (ztrátě a degeneraci svalové tkáně). Rychlík je však i ve zotavení namožených svalů po intenzivním tréninku. Prostě ideální parťák při cvičení i po něm.

 

Jednoduše řečeno – Glutamine FX perfektně stimuluje proces syntézy proteinů ve svalové tkáni, pomáhá zvětšovat, definovat a regenerovat vaše svaly. A to chcete!

 

Čím to, že je takovej machr?

Hlavní složka tohoto produktu je glutamin. Což, jak jistě dobře víte, je nejběžnější aminokyselina ve svalové tkáni, která je nepostradatelným nositelem dusíku ve svalových buňkách těla. Během tréninku hladina glutaminu ale dramaticky klesá a trvá až 6 dní, než se její stav vrátí zase do normálu.

 

S Glutamine FX se vám toto rozhodně nestane. Právě díky němu si budete schopni snadno hladinu glutaminu udržet v normálních mezích, a zajistit tak stálý přísun svalových buněk se všemi živinami, které potřebují pro rychlý a zdravý vývoj.

 

Pro koho je Glutamine FX určený?

Je vhodný pro všechny sportovce, kteří mají jasný cíl – rychle a efektivně nabírat svaly. Ať už jste začátečník, nebo máte za sebou letité zkušenosti, tento produkt vám v jeho dosahování rozhodně pomůže.

 

Jaké jsou výhody Glutamine FX:

Jednou z nejdůležitějších je jeho schopnost urychlit proces syntézy bílkovin v těle. Což má výrazný vliv na rozvoj svalové hmoty.

 

Další neméně skvělou vlastností je jeho pozitivní účinek v boji proti katabolismu. Dokáže omezit, nebo dokonce eliminovat úbytek svalové tkáně v těle.

 

Díky maltodextrinu, taurinu a kofeinu vám pomůže a výrazně zlepší energetickou hladinu, vitalitu a koncentraci během cvičení. To samozřejmě jen v tom nejlepším ovlivní výsledky vašeho tréninku.

 

 

Co víc dodat… Prostě je boží a maximálně vás podpoří v dosahování vašeho cíle! Vyzkoušejte ho a budete čubrnět, jak rychle to vše roste.

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu