GLUTAMINE FX
Výrobek si prohlíží 8 lidí.

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu a temnu a mimo dosah dětí.

S tímto šumivým doplňkem stravy s 5 g glutaminu v každém sáčku vaše svaly jen porostou.


Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebo zaregistrujte!
25 x 15 g
broskvový ledový čaj
(Skladem)
237 Kč

Chcete rychle a efektivně rozvíjet svou svalovou hmotu? Šumivý výživový doplněk Glutamine FX vám s tím mile rád pomůže. Je totiž vytvořený podle pokročilého vzorce, takže naprosto skvěle pomáhá zrychlit metabolismus bílkovin ve svalových buňkách těla, a navíc zabraňuje katabolismu (ztrátě a degeneraci svalové tkáně). Rychlík je však i ve zotavení namožených svalů po intenzivním tréninku. Prostě ideální parťák při cvičení i po něm.

 

Jednoduše řečeno – Glutamine FX perfektně stimuluje proces syntézy proteinů ve svalové tkáni, pomáhá zvětšovat, definovat a regenerovat vaše svaly. A to chcete!

 

Čím to, že je takovej machr?

Hlavní složka tohoto produktu je glutamin. Což, jak jistě dobře víte, je nejběžnější aminokyselina ve svalové tkáni, která je nepostradatelným nositelem dusíku ve svalových buňkách těla. Během tréninku hladina glutaminu ale dramaticky klesá a trvá až 6 dní, než se její stav vrátí zase do normálu.

 

S Glutamine FX se vám toto rozhodně nestane. Právě díky němu si budete schopni snadno hladinu glutaminu udržet v normálních mezích, a zajistit tak stálý přísun svalových buněk se všemi živinami, které potřebují pro rychlý a zdravý vývoj.

 

Pro koho je Glutamine FX určený?

Je vhodný pro všechny sportovce, kteří mají jasný cíl – rychle a efektivně nabírat svaly. Ať už jste začátečník, nebo máte za sebou letité zkušenosti, tento produkt vám v jeho dosahování rozhodně pomůže.

 

Jaké jsou výhody Glutamine FX:

Jednou z nejdůležitějších je jeho schopnost urychlit proces syntézy bílkovin v těle. Což má výrazný vliv na rozvoj svalové hmoty.

 

Další neméně skvělou vlastností je jeho pozitivní účinek v boji proti katabolismu. Dokáže omezit, nebo dokonce eliminovat úbytek svalové tkáně v těle.

 

Díky maltodextrinu, taurinu a kofeinu vám pomůže a výrazně zlepší energetickou hladinu, vitalitu a koncentraci během cvičení. To samozřejmě jen v tom nejlepším ovlivní výsledky vašeho tréninku.

 

 

Co víc dodat… Prostě je boží a maximálně vás podpoří v dosahování vašeho cíle! Vyzkoušejte ho a budete čubrnět, jak rychle to vše roste.

Nutriční hodnoty 15 g
ENERGETICKÁ HODNOTA 17,9 kcal / 76,1kJ
PROTEIN 0 g
SACHARIDY/CUKRY 4,5 g / 1 g
TUKY/NASYCENÉ 0 g / 0 g
VLÁKNINA 0 g
SODÍK 0,3 g
L-GLUTAMIN 5000 mg
VITAMIN C 300 mg (375% *)
VITAMIN B2 3,2 mg (226,4% *)
NIKOTINAMID 1,9 mg (11,9% *)
VITAMIN B6 0,3 mg (18,5% *)
KYSELINA PANTOTHENOVÁ 0,7 mg (11,7% *)
MAGNÉZIUM 42,9 mg (11,4% *)
* Doporučená denní dávka

Maltodextrin, L-glutamin, konzervant: kyselina citrónová, korektor kyselosti: jedlá soda, NRG (taurin, glukuronolakton, kofein, inositol, nikotinamid, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B12, D-pantothenát vápenatý, aroma), antioxidant: kyselina askorbová, protispékavá látka: uhličitan hořečnatý, sladidla: sukralóza (E955), acesulfam draselný (E950), barvivo: riboflavin.

Obsah 1 sáčku (15 g) výživového doplňku Glutamine FX rozpusťte v 250 ml vody a vypijte. Pro maximální účinek je ideální ho konzumovat bezprostředně po tréninku. Doporučujeme užívat 1 sáček denně.
pro přidání nového komentáře se musíte přihlasit ZDE
Čekejte prosím