GFX - GOLD EDITION

Božské kombo ingrediencí, jež vás podpoří na cestě k vymakaným svalům, síle, výkonu a nezapomíná ani na potřebnou regeneraci organismu.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Do čtrnácti dnů
Značka: Pro Nutrition
950 Kč
Kategorie: Sacharidy - Gainery
1500 g: 40 dávek à 23,80 Kč

Chcete zlepšit výkon, efektivně budovat svalovou hmotu a dopřát svému tělu potřebnou a účinnou regeneraci po fyzickém výkonu? GFX GOLD EDITION kombinuje nejlepší ingredience, díky kterým dosáhnete skvělých výsledků.

 

Tato revoluční receptura spojuje vše, co si vaše tělo žádá: nejlepší proteiny s rychlou i pomalou absorpcí, jež jsou podpořeny nízkým glykemickým indexem uhlohydrátů, isomaltulózou a patentovanou směsí GFX Gold Proprietary Blend, jež zvýší váš výkon.

 

Výhody GFX GOLD EDITION:

  • Zvětšuje objem svalových buněk, podporuje svalovou energii a vytrvalost.
  • Poskytuje životně důležité aminokyseliny pro růst svalů a jejich regeneraci.
  • Zvyšuje produkci oxidu dusnatého a růstového hormonu, zlepšuje krevní oběh, imunitní systém a výkon.
  • A také zvyšuje hladinu hlavního mužského hormonu a sílu.

 

Přípravek GFX GOLD EDITION maximalizuje pokrok ve vašem snažení. Připravte se na pořádnou jízdu se silnou kombinací nejúčinnějších ingrediencí!

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu

Zpět do obchodu