GFX - GOLD EDITION

Božské kombo ingrediencí, jež vás podpoří na cestě k vymakaným svalům, síle, výkonu a nezapomíná ani na potřebnou regeneraci organismu.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Pro Nutrition
950 Kč
Kategorie: Sacharidy - Gainery

Chcete zlepšit výkon, efektivně budovat svalovou hmotu a dopřát svému tělu potřebnou a účinnou regeneraci po fyzickém výkonu? GFX GOLD EDITION kombinuje nejlepší ingredience, díky kterým dosáhnete skvělých výsledků.

 

Tato revoluční receptura spojuje vše, co si vaše tělo žádá: nejlepší proteiny s rychlou i pomalou absorpcí, jež jsou podpořeny nízkým glykemickým indexem uhlohydrátů, isomaltulózou a patentovanou směsí GFX Gold Proprietary Blend, jež zvýší váš výkon.

 

Výhody GFX GOLD EDITION:

  • Zvětšuje objem svalových buněk, podporuje svalovou energii a vytrvalost.
  • Poskytuje životně důležité aminokyseliny pro růst svalů a jejich regeneraci.
  • Zvyšuje produkci oxidu dusnatého a růstového hormonu, zlepšuje krevní oběh, imunitní systém a výkon.
  • A také zvyšuje hladinu hlavního mužského hormonu a sílu.

 

Přípravek GFX GOLD EDITION maximalizuje pokrok ve vašem snažení. Připravte se na pořádnou jízdu se silnou kombinací nejúčinnějších ingrediencí!

 

 

Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu